Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Lord Vader i Księżniczka Leia

Postprzez olakrusz » Pn cze 17, 2013 4:51 pm

Kochane psiaki :) Chyba je poznam osobiście niebawem?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lord Vader i Księżniczka Leia

Postprzez agrazka » Pn cze 17, 2013 11:12 pm

Vader i Leili - wygladają tak jak ich imiona = on potężny, trochę groźny, ona delikatna i drobna :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lord Vader i Księżniczka Leia

Postprzez Vilena » Wt cze 18, 2013 8:10 am

Ile tu fotek! Widać, że szczęśliwe są Twoje psiaki Magda :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Lord Vader i Księżniczka Leia

Postprzez magmal » Pt sie 16, 2013 8:28 am

dzięki dziewczyny :)

kilka fotek z wczorajszej wyprawy na działkę. Było bardzo fajnie, chociaż miałam obawy jak Vader się będzie zachowywał w obecności wszechogarniającego jedzenia i grilla :twisted: całe szczęście nie było tak tragicznie.... ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Lord Vader i Księżniczka Leia

Postprzez olakrusz » Pt sie 16, 2013 7:14 pm

Fajna działka :) Bo z wodą. Czy to jakaś rzeka? Mają się pieski gdzie pokąpać :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez magmal » Pn wrz 23, 2013 7:46 pm

I trochę mojego psiarstwa :) juz oficjalnie z Dianą

Dziadulec Vader :twisted:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Leia & Dianka - najlepsze przyjaciołeczki :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Dianka
Obrazek Obrazek Obrazek

Dianka - pies baskervillów :twisted:
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez Szafranmaria » Śr wrz 25, 2013 8:35 pm

Magdusia super stadko dognałaś mnie licząc na sztuki.............Wszystkie kochane są przez Ciebie i Twoją Mamę.Tak trzymać. :lol: :oops:
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez Emla21 » So wrz 28, 2013 10:17 am

niezłe oczęta :-):-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez dalmibea » N wrz 29, 2013 10:13 pm

Diana ma oczy LED y :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez magmal » So paź 12, 2013 4:38 pm

przypałętały się do nas - znaczy do Dianki - kaszaki :(
w sumie całe szczęście, że to tylko kaszaki, bo szłyśmy do doktora Jagielskiego z duszą na ramieniu....

No więc, wyciskam, czyszczę, wpuszczam leki... No i Dianka chadza w koszulce żeby nie rozdrapywała i nie brudziła wszystkiego wkoło riwanolem i jodyna ;)

Obrazek Obrazek

a tu jeszcze w jesiennej odsłonie :)

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez olakrusz » So paź 12, 2013 6:05 pm

No, fajne LEDY :) Kiedyś Marysia zrobiła Matiemu kilka takich zdjęć, ale gdzieś "zanikły".
Czyli kaszaki niegroźne, ufff.
Ale z niej kibicka! ;)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez Szafranmaria » So paź 12, 2013 6:27 pm

Ale z DIANKI sportsmenka że ho.ho.Szkoda jest chorutka przez te kaszaki,ucałuj Magdusia kropeczki.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez agrazka » N paź 13, 2013 11:40 am

Madzia jak wyglądają takie kaszaki, przed czyszczeniem, jak można je rozpoznać? Interesuje mnie ten temat, bo nie mam wiedzy. Życzę jak najszybszego wyzdrowienia, pewnie ją to boli :(
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez magmal » N paź 13, 2013 6:23 pm

agrazka napisał(a):Madzia jak wyglądają takie kaszaki, przed czyszczeniem, jak można je rozpoznać? Interesuje mnie ten temat, bo nie mam wiedzy. Życzę jak najszybszego wyzdrowienia, pewnie ją to boli :(


najpierw miala taka małą kulkę pod skórą, kulka zaczęła się powiększać... poszłyśmy do lekarza, bo miałam juz wizję najstraszniejszą... Pan doktor obejrzał, ogolił, nacisnał i wtedy syf trysnął na pół gabinetu.... wychodzi z tego taka ropa z krwią i drobinkami jak kasza manna... nie wiem jak jeszcze to opisać. Pan doktor zrobil dziurę w skórze i tam muszę wpuszczać 2x dziennie riwanol, potem jodynę a na koniec płyn Oliwkowa, który ma wypychać tę kaszkowata substancję na wierzch.

Samo w sobie chyba Dianki to nie boli, ale jak widzi mnie ze "sprzętem oczyszczającym" to bidulka, siada, robi minkę "siedem nieszczęść" i czeka jak na wyrok.... chyba musi ją troche boleć to wyciskanie....:(
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Postprzez magmal » N paź 13, 2013 7:03 pm

to ja jeszcze wstawię trochę zdjęć spacerowych. W lesie jest teraz tak ślicznie i kolorowo, że az grzech nie chodzić na spacery :mrgreen:

Moje szczury też dziś poczuły wiatr w uszach. Dianka wciąż jeszcze na lince, ale i tak dawała radę :) razem z Vaderem włączali piaty bieg i dupka w dupkę truchtali po leśnych ścieżkach. Mały szczurek pilnuje się większego :) trzymają się razem, jak Vader wracał to i Diana za nim :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron