Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Vilena » So mar 19, 2011 7:06 pm

Śliczny Vader! Brązowe kropki są piękne :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » So mar 19, 2011 8:58 pm

dzięki dziewczyny :)

muszę przyznać, że już przyzwyczaiłam się do brązowych kropek. Jak patrzę na czarne, to jakoś tak dziwnie ;)

taaaaa, dobrze wygląda. Pańcia dogadzała, bo biedaczek w schronisku był i weszło na dupsko parę kilo.

Teraz biedaczek razem z pańcią się odchudza ;)

Są pierwsze sukcesy - Vader w dół 2 kg (pańcia trochę więcej :rotfl: )
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » N mar 20, 2011 12:11 am

Eee, Magda, no to gratulacje :D :D :D
I powodzenia w dalszej diecie ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » N mar 20, 2011 1:24 am

Kobieto , a Ty dlaczego sie na diete zucilas ???
Chcesz jak wieszak na ubrania wygladac ? Kobieta powinna miec swoje ksztalty , czasy na rozmiar 36 juz sie dawno skonczyly :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Pn mar 21, 2011 2:08 pm

widze że nie tylko ja odchudzam psine :) życze wytrwałości i silnej woli :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » N mar 27, 2011 12:26 pm

Vader na socjalizacyjnym spacerze z Frytką :)

To nasza behawiorystka :) Uczy Vadera, że z psami można się fajnie bawić, a nie tylko na nie warczeć. Robimy postępy. Dziś już nawet ładnie bawił się z Aleksem, posokowcem z sąsiedztwa. Jeszcze tylko muszę nad sobą popracować, żeby nie dostawać zawału jak tylko na horyzoncie pojawi się pies ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » N mar 27, 2011 10:23 pm

Co raz to ładniejszy chłopak się robi :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » N mar 27, 2011 11:53 pm

on byl zawsze ladny :)
Nigdy nie zapomne jego histori i tego jak trafil do Magdy , on ja sobie wyszukal zanim Magda zalapala ze to wlasnie jej pies , on o tym wiedzial tylko Mgda nie , he,he

Mysle ze im ty bedziesz luzniejsza tym mniej bedzie czul Vader zagrozenie i bedzie tez obojetnie reagowal na inne psy . On czuje twoj strach , nie zna przyczyny twojego spiecia , i widzi zagrozenie w innych psach i chce cie bronic .
Moja Sara reagowala tak samo , ona bez uprzedzenia potrafila zucac sie na psy , jak bylam na spacerze to ze strachem wypatrywalam gdzie idzie jaki pies i ona to czula, jak zaczelam ignorowac inne psy i pozbawilam sie strachu ze znowusz moze dojsc do spiecia to i Sara wyluzowla . Teraz przechodzimy kolo psow bez problemu i agresji Sary wobec innych psow . Co sie zostalo , to wieczorne atakowanie innych psow jak jest na smyczy , albo w dzien jak ktos ma psa na smyczy i zbliza sie w naszym kierunku , to wtedy musze tez przypiac moja Sare na smycz , i ona to rozumie jako , uwaga , pani mnie bierze na krotka smycz do siebie to znaczy musze uwazac i zawsze obszczeka inne psy i pokazuje swoja gotowosc do walki .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pt kwi 01, 2011 5:03 pm

w naszym lesie jest obecnie inwazja takich oto paskudztw, blaaaaaa

zwiewałam dzisiaj szybciutko. Jest ich setki. Trzeba patrzeć gdzie postawić nogę......

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » Pt kwi 01, 2011 5:27 pm

Magda nie martw się, u nas też tak jest!
Ale wygląda to trochę inaczej, bo tak (fotka z wtorku):
http://img806.imageshack.us/img806/5139/1006217.jpg
Zawsze są po dwie :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Diana » Pt kwi 01, 2011 5:35 pm

Ile chłopak ma latek? coś grubiutki jest :wink:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez agrazka » Pt kwi 01, 2011 11:55 pm

"takich oto paskudztw, blaaaaaa " - jakie tam paskudy, pożyteczne płazy - piękne są i mam też jedną oswojoną, mieszka na tarasie i wchodzi latem do mieszkania :) Na szufelce ją wynoszę albo wypraszam :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re:

Postprzez Patisa » Wt maja 03, 2011 2:14 pm

Wielki, piękny dalmat :D

[quote="magmal"]
Mam nadzieję, że jak już całkiem zda sobie sprawę, że zostaje u nas na zawsze to zakoleguje się z jakimiś pasiakami (nie wymagam żeby ze wszystkimi) bo bardzo bym chciała, żeby miał kolegów do biegania i wariowania.......

Ach te samce - mój też miewa różne fochy i dąsy do innych psów. Może na początek zapoznawaj go z suczkami? Jakoś do samców samce odnoszą się ze szczególną wrogością... :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Re: Lord Vader

Postprzez magmal » Pn cze 27, 2011 11:06 pm

czas najwyższy przedstawić Księżniczkę Leię :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Lord Vader i Księżniczka Leia

Postprzez Vilena » Wt cze 28, 2011 5:29 am

Wreszcie :D Dwa dalmaty, piękny widok :D I jacy zadowoleni oboje :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron