Lord Vader & Księżniczka Leia & Diana

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Diana » N sie 22, 2010 10:20 pm

Koteczek jest sliczny :D w brodziku, jak zawadiacko sie uśmiecha :wink:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez dalmibea » Pn sie 23, 2010 1:48 am

to samo sobie pomyslalam jak go w tym brodziku zobaczylam , ciekawe czy to przed czy po kapieli , czy tylko on tam tak wlazl???
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn sie 23, 2010 9:27 pm

On nie wszedł się myć , tylko schował sie przed burzą , bo ten Wielki Dalmatyńczyk , Lord Vader , boi sie burzy :) słodziak kochany :)
A on tym zawadiackim uśmiechem , próbuje przekonać wszystkich że niby chce wziąć prysznic . :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn sie 23, 2010 11:32 pm

nie zle , biedaczek schowal sie do brodziku przed burza i udaje ze chcial sie kapac , cwaniaczek :lol: :rotfl: :lol2:
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Wt sie 24, 2010 9:37 pm

jest dokładnie jak napisała Danusia. Lord Vader jak jest burza, albo coś strzeli na ulicy staje się malutkim Fifim, ratlerkiem miniaturką.

Biedaczek panicznie się boi. Sama nie wiem jak mu pomóc przezwyciężyć ten strach.

A burze wyczuwa na kilka godzin przed. Śmiało może pracować w sztabie kryzysowym i ostrzegać przed burzami.
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Śr sie 25, 2010 1:27 am

Mysle ze zbiegiem czasu stanie sie pewniejszym , zobaczysz , daj mu jeszcze troche czasu , a za rok psa nie poznasz .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 7:28 pm

Madzia nie pisze ostatnio ale nasz Lord ma koleżankę , chodzi do szkoły , dostaje szóstki , jest prymusem, :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 8:54 pm

Madzia jest przy nas , dziala po cichu :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So paź 16, 2010 8:05 pm

Madzia jest obecna cały czas , czuję jej oddech :wink: :wink: masz rację :) :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So paź 16, 2010 8:54 pm

Dziewczyny, chyba umiecie czytać w myślach, bo wchodzę do Galerii żeby trochę zdjęć powrzucać, a ty proszę jestem wywołana do tablicy :lol:

U Vadera wszystko ok. Faktycznie mamy już 3 koleżanki. Dziś na spacerze spotkaliśmy pannę wilczurkę. Bardzo fajna i nawet troche świrowali, ale Vader był już zmęczony, bo ostatnio, postanowił być dla mnie miły i biega za aportem :lol: :lol: Nie krzywi się też na długie spacery i czasami mnie nawet poliże [dziś mi się poszczęściło bo była pobudka z leżeniem na mnie (42 kg żywej wagi :lol: ) i polizaniem po uchu :lol: ]

Bardzo dużo mam z nim radochy :D A no i moja mama codziennie musi Malutkiego prze skypa oglądać bo bardzo za nim tęskni :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » So paź 16, 2010 8:56 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » So paź 16, 2010 10:19 pm

He, he, he , to bynajmniej masz prawdziwego faceta w lozku , 42 Kg zywej wagi !!!! no nie zle !
A jak dumnie z patykiem chodzi , ale na zdjeciach wcale na takiego wielkiego nie wyglada.
Szczesciarz z niego , on juz dobrze wiedzial co robil na granicy , on wiedzial juz wtedy ze do siebie nalezycie , tylko ty potrzebowalas troche wiecej czasu.
Ta historia jest jak z filmu.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 8:07 pm

Ale na łożku wybrał miejsce nasłonecznione , cwaniak :wink: Magda jak dobra mama zabrała Vadera ze szkoły . Niestety szkoła nie spełniała jej oczekiwań :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pn lis 22, 2010 12:24 am

Korzystamy jeszcze z ładnej pogody w lesie.....

Niestety zdjęcia niezbyt, bo Vader ciągle w ruchu a mi się ręka trzęsła :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Pn lis 22, 2010 12:26 am

Lord przypomniał sobie na chwilę o swoim różowym łożu ;)

Teraz już wszystko w normie - śpi na łóżku :D

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron