Czesiek i Maja

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » So paź 16, 2010 8:46 pm

rewelacyjne zdjęcia :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » N paź 24, 2010 7:16 pm

Trochę jesieni w przydomowym ogródku dalmatów Majki i Cześka.
Trochę biegania , trochę wąchania , trochę kopania dołków. Jak to jesienią :wink: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N paź 24, 2010 8:08 pm

No prosze jak Czesio sobie biega po ogrodzie , albo zagonilas ich do sprzatania lisci ? :)
Wogole po nim nie widac ze biedaczek tyle przeszedl.
Sliczne zdjecia i szczesliwe dalmaty.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Wt paź 26, 2010 11:25 am

Super zdjęcia :lol:

Moje marzenie to jest mieć właśnie taką świrującą parkę. Wiem, że zaraz będzie odzew, że nie ma problemu, bo przecież jest komu pomagać, ale na razie muszę dozować doznania domownikom. Niech się najpierw do Vadera przyzwyczają a potem..... Kropla drąży skałę......;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 26, 2010 11:52 am

Magmal, masz racje , wybor jest duzy , a moze by sie twoj Vader ucieszyl z takiej panienki , nie bylby sam jak jestes w pracy.
Nie musisz od razu sie decydowac , sprobuj najpierw z tymczasem :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N gru 05, 2010 10:57 pm

Madzia Ty zastosuj terapię szokową i podnieś poprzeczkę na 3 . Ja pracuję nad tym. :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn gru 06, 2010 1:59 am

cha,cha, cha , dobre to z ta poprzeczka na 3 :)
Danka , a co z twoim Czesiem ?
Czy wiadomo juz co z nim jest , uspokoily sie ataki , dostaje moze kortison ?
Przes ten caly chaos zawsze zapomnialam sie ciebie o to spytac
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Diana » Pt gru 31, 2010 12:24 am

Ach te kropki.... wspaniały widok...

Ostatnio ktoś zarzucił, ze dalmatynczyk to wredny pies.... a ja kocham ta rase i wiem na pewno, ze zawsze w moim domku bedzie dalmatynczyk.... i oczywiscie charty.... nie moze być inaczej .... :D
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez chili1304 » Cz lut 17, 2011 5:13 pm

ach naoglądałam się swietne fotki a dalmaty piękne,najbardziej mnie ubawiło to zdjęcie gdzie Czesław niestety obserwował Sunie jak biegają po podwórku :) mam nadzieje,że Chesterek czuje się lepiej i nie meczą Go ataki? super było poogladać te psiaki,które miałam przyjemność słyszeć przez telefon ;) serdecznie pozdrawiam no i oczywiście prosze przekazać ucałowania w mokre i zimne dalmackie nosy Czesiowi i Majce :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Vilena » Cz lut 17, 2011 7:00 pm

Danusiu, a może pokażesz nam jakieś zimowe zdjęciach swoich ślicznych dalmatów? Cudowne psy! Serdecznie pozdrawiamy :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Cz lut 17, 2011 8:22 pm

zapozno , juz snieg stopnial ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Cz lut 17, 2011 9:00 pm

No, ale może p.Danusia zrobiła jakieś fotki jak śnieg jeszcze leżał na ziemi :twisted:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Diana » Pt lut 18, 2011 7:04 pm

Tak, prosimy o nowe zdjęcia 8)
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez Danka » Pt mar 04, 2011 9:17 pm

Dziewczyny , Czester był baardzo chory , dlatego "mało mnie było na forum", ale dziękuję że Wy jesteście i nasze psiaki mają opiekę .
Jest juz lepiej , bałam się że ............ :cry: nie da Czesiek rady ale dał , nie poddał się i kontynujemy leczenie juz ambulatoryjnie , zdjęcia zrobię jeszcze troszke śniegu jest .
a na razie śliniący się pysk Cześka przy pączkach w tłusty czwartek, wraca do zdrowia
:wink: Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Pt mar 04, 2011 10:24 pm

Trzymaj sie Danusiu..... i Ty Czesterku.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron