Czesiek i Maja

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Czesiek i Maja

Postprzez Danka » Śr sie 04, 2010 9:08 pm

Zaczynam galerię swoich dalmatów , trochę to potrwa ale ..............będzie
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz sie 05, 2010 12:27 am

super , nareszcie , ciesze sie strasznie
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz sie 05, 2010 12:15 pm

Tylko poproszę o łopatologiczną instrukcje wklejania zdjęć , najlepiej na maila :oops:

Dodane po 9 minutach:

Czester ma 5,5 roku , jest chory na padaczkę , bierze spore dawki leków i jest pod stałą kontrola lekarzy .
To kochany psiak ale nie lubi innych zwierząt , od poczatku był jak to określa mój syn , trochę autystyczny. Pewnie to wina choroby , która w nim tkwiła . Wstyd ale kupiłam go na giełdzie w Słomczynie , był bardzo biedny i siedział w kartonowym pudełku ,taki pies który boi sie wszystkiego. Człowiek który go sprzedawał czyli były własciciel ..........................no cóż ,kiepski, nawet bardzo . To wszystko wzmogło tylko decyzję , zabieram go. Nie miałam pojęcia o dalmatach , dla mnie to były smutne, przestraszone oczy , które nie wiedziały co je czeka . Byłam wtedy po stracie Foxa ( foksteriera ) też biedy znalezionej na wsi , który był z nami 14 lat.

Maja , to sunia odebrana pseudochodowcom , trafiła do mnie na tymczas i została . Jest kochana ale bardzo boi się obcych , ma 3 lata , jest oczywiście po sterylce i nigdy nie była mamą.
Natomiast teraz i tak jest lepiej niz było , ponieważ wcześniej Majka panicznie bała sie ludzi i jak tylko została sama ( bez nas) na ogrodzie to wpadała w straszną panikę , uciekała na oslep , waliła łapkami w szybę drzwi tarasowych , to był dramat. Majka natomiast ma ADHD.

Moje psiaki , cudowne psiaki są takimi jak to sie mówi w Polsce " nieadopcyjnymi " , bo są problematyczne dla innych , dla mnie są super i kocham je a one mnie . :) :)
Ostatnio edytowano Pt sie 06, 2010 10:30 am przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Cz sie 05, 2010 10:57 pm

ja też się cieszę że poznam Twoje psiaki :lol:

A instrukcję zaraz napiszę na maila, albo jak chcesz to podeślij do mnie zdjęcia to ja spróbuję wstawić (nie mogą mieć dużego rozmiaru)

Dla mojego misia też założę galerię, mam kilka nowych fotek :D
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Pt sie 06, 2010 12:53 am

Danka , za kazdym razem musisz na dole przycisnac na adpowiedz , wtedy otworzy ci sie nowe okno gdzie naciskasz na rozmiar zdjecia ,lepiej wybrac ten duzy i wybierasz zdjecia jakie chcesz wstawic. Tylko problem polega czasami na tym ze zdjecia musza miec odpwieni format , a sa one czesto w zaduzym formacie , to musisz je najpierw zmniejszyc , wtedy zapisac i przeniesc do Galeri. Kurde troche to skomplikowane , najlepiej idz do Magdy na kawke i ona ci pokaze jak to sie robi

Dodane po 55 sekundach:

chcemy zdjecia ogladac od tych twoich gwiazdorow
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt sie 06, 2010 11:08 am

Obrazek


Czester , tak wyglądałem w grudniu 2007 roku

Obrazek Obrazek

A ja , Maja tak wyglądałam jak w grudniu przyjechałam do Cześka :) :)

Dodane po 17 minutach:

Obrazek

Obrazek

Kto to? jakaś mała , tez w kropki , No , niech zostanie . Nawet ładna.
:shock:

Dodane po 25 minutach:

Obrazek Obrazek

Teraz mam dom , mieszkam z Czesterem :D :D

Dodane po 26 minutach:

Obrazek Obrazek

Dodane po 34 minutach:

Obrazek

A tak wyglądamy teraz w sierpniu 2010r
Obrazek

Obrazek

Obrazek


ciag dalszy nastąpi :)
Ostatnio edytowano Pt sie 06, 2010 2:42 pm przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pt sie 06, 2010 12:29 pm

No i brawo za wklejenie zdjęć :D

Uwielbiam oglądać dalmaty w scenach "łóżkowych" :lol: :lol:

a Maja i Czesiek są super :D
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pt sie 06, 2010 10:21 pm

Dobry nauczyciel :)

Dodane po 1 godzinach 2 minutach:

a wieczorem jest tak:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 6 godzinach 39 minutach:

a czasami , dom staje na głowie , dzięki moim dalmatom :) Obrazek Obrazek

Dodane po 7 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 4 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 6 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N sie 08, 2010 5:34 pm

Czester , dzisiaj znowu , po tygodniu miał dwa ataki , skończyło sie wizytą u weta i zmiana dawki leków oraz dodatkowymi zaleceniami. Cierpi mój, juz 40kg dalmatyńczyk (leki) , poza tym, watroba mimo leków osłonowych troszkę gorsza , ale walczymy i nie poddajemy sie .

Mam rezydentkę , sunię Tekilę -kundelka , to pies mojego syna , który bawi na wakacjach :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn sie 09, 2010 5:53 am

zal mi Czesterka , tak bardzo mi go zal ze w slowa nie umiem tego ujac .

Danka , super zdjecia , az mi sie pychol od ucha do ucha smial i lezka w oku zakrecila .
Super i dzieki ze nareszcie zdjecia wstawilas i swoje lekcje odrobilas
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Cz sie 12, 2010 10:29 pm

A ta Twoja Maja to taka malutka chudzinka byla jak do ciebie przyjechala , taki klebek nieszczescia .
A czester to byl tez chudziutki , a brudny byl.
A teraz zrobily sie z nich postawne psiaki , wyleguja sie na kanapach w palacu.

Dodane po 2 minutach:

Tam gdzie dwa dalmaty maja co jesc to i sie miejsce dla trzeciego znajdzie .........
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N sie 15, 2010 9:20 pm

A była trzecia , tylko Czester jej nie polubił , ale Majka owszem , proszę popatrzeć : Majka i Bajka ta ostatnia znalazła dom w Niemczech przez Fundację doberman-nothilfe; Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 2 minutach:

Obrazek

Tylko gdzie TY dopatrzyłaś sie brudnego Czestera :( ja nie wiem , on zawsze był czysty , chyba że wytarzał sie wiosną albo jesienią na ogródku , ale codzienna toaleta jest dla niego nie wskazana :wink: :shock:

Dodane po 14 minutach:

poniewaz Czesiek był zazdrosny o Bajkę i nie zachowywał się jak dżentelmen , musiał ogladać dziewczyny przez szybę . Jeszcze trochę "stukniętych panienek" dalmatynek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 3 minutach:

A Czesław , niestety :wink: Obrazek

Dodane po 2 minutach:

To właśnie Bajka z Lubartowa , przywizła ze sobą kaszel kenelowy , który narobił "bałaganu" w moim psim świecie :( ale Bajce uratował ten przyjazd życie :)

Dodane po 34 minutach:

A teraz poznajcie również innych moich podopiecznych :
Ten wielki mix 10 ras to pierwszy rezydent Michałowic , MISIEK , zabrany , a raczej kupiony za "flaszkę " od sąsiadów ,nie najlepszych opiekunów zwierzat, ważył może z 12 KG. teraz 50 KG

Te dwie to sunie , są z nami od szczeniaka , większa Tekila to psiak mojego syna , mniejsza to Perełka , są siostrami ,ich brat Czako jest w hotelu u Grzegorza , tam gdzie pojechała Atma .
Rodzeństwo to część osmioosobowej rodzinki , która z mamą Janą (bezdomna ) trafiła do mnie na DT. Czako i Perełka szukają domów. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 1 minutach:

Niestety Majka i CZester tolerują tylko Tekilę , Czester jest wrogiem Miśka , rzuca sie na niego , a Maja chce zjeść Perełkę . Dlatego jak tamte biegają , dalmatyńczyki oglądają je przez szybę :(

Dodane po 3 minutach:

A dzisiaj był upał nieziemski , temperatura równikowa ponad 30 st , więc Czester uciekał do domu , Majka za nic nie chciała biegać , jak zwykle usiadła przy stole i czekała na zimne napoje i kelnera :wink: Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 1 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 2 minutach:

Buziaki dla wszystkich , na dzisiaj to wszystko :*
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn sie 16, 2010 1:02 pm

Wiesz gdzie sie dopatrzylam ze Czester jest brudny ???
Jak mnie wprowadzilas w blad i napisalas a tak wygladalem jak trafilem w grudniu 2007 , a pod spodem zdjecie Majki , a ja myslalam ze to on , ha,ha,ha

Danka , te zdjecia w ogrodku sa fantastyczne , ale sie usmialam .

I co doczekali sie tego kelnera , przyniosl im wreszcie cos do stolu czy nie ???
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pn sie 16, 2010 2:00 pm

:lol: :lol:

ja też się uśmiałam jak zobaczyłam Maję czekającą na kelnera :lol: :lol:

super zdjęcia :D
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pn sie 16, 2010 4:34 pm

Ona zawsze się doczeka , kelner to ja :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron