Kira

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Kira

Postprzez gosia » Cz lip 18, 2013 10:14 pm

Kircia jest już u mnie przeszło miesiąc. Jak ten czas szybko leci. Kira przeszła przyspieszoną aklimatyzację - 2 dnia po przyjeździe do mnie już zjechało się masę gości, żeby obejrzeć nowego pieska ;) Kirka była bardzo zadowolona z wizyty. 2 tygodnie po przyjeździe Kirka pojechała z nami na spotkanie miłośników dalmatyńczyków, gdzie była cała masa nowych ludzi, kilkanaście innych psiaków, nowe miejsce - wszystko było w największym porządku. Jak po spotkaniu część gości odwiedziła nas w domu, Kira pokazywała wszystko, jakby mieszkała z nami od zawsze. Mała czuje się już jak u siebie i wewnątrz i w ogrodzie.

Ulubione zdjęcie cioci Beaty - ze spotkania dalmatów
Obrazek

Na kocyku od cioci Imbke
Obrazek

I trochę zdjęć z ogrodu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z pańcią :)
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez roma_121 » Pt lip 19, 2013 6:01 am

świetnie, ze Kircia tak dobrze się zaklimatyzowala :) piękna z niej dama :) a w nowym domku widać, ze jej dobrze :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Kira

Postprzez Achajka » Pt lip 19, 2013 7:40 am

Kircia to cudna dziewczynka, byla u mnie przez chwilkę ale ja wciąż o niej pamiętam i wspominam i *potęskniuję* :P Bardzo się cieszę, że Kircia jest u Gosi
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kira

Postprzez olakrusz » Pt lip 19, 2013 9:26 pm

Kircia trafiła do domu prze-super-extra-dobrego :)

Pozdrawiam ją serdecznie, bo to moja koleżanka jest z Miłkowa :) Państwa też pozdrawiam oczywiście jak najserdeleczniej :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kira

Postprzez gosia » N lip 21, 2013 9:56 pm

My Ciebie Olu też serdecznie pozdrawiamy, mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie i że na następnym spędzisz z nami trochę więcej czasu

A tu zdjęcia Kiry z wizyty u znajomych, dogadała się z kotem, który tam mieszka, z sunią były lekkie spięcia i powarkiwania, ale w końcu też się dogadały, a tu największe zaskoczenie, tego chyba było już dla Kiry za dużo, koniecznie próbowała wydostać zwierzątka z tej klatki :) wydawała przy tym z siebie różne ciekawe dźwięki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez olakrusz » Pn lip 22, 2013 8:03 pm

Przepraszam, a co (tzn. kto) jest (są) w tej klatce? Jakieś gryzonie chyba, ale nie rozpoznaję.
Gryzonie też lubię :) Mieliśmy w domu szczury, myszoskoczki (b. sympatyczne), świnkę morską. Ale już nie chcę żadnych klatek w domu... Jest żołw stepowy, ale on sobie tupta po balkonie w pogodne dni i noce, i ogólnie jest nie za kumaty. Mati oczywiście się nim interesuje, ale Dodo (ten żółw) jak to żółw, zaraz się chowa do skorupy :) Adekwatne zdjęcia balkonowe obu zwierzątek zamieściłam na wątku Matiasa w zeszłym roku :)

Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy :) A tak w ogóle, czy sprzedały się te moje kartki, co zostały w Miłkowie... Bo zawsze coś tam mogę zrobić w tym stylu np. na święta, ale nie wiem, czy to się sprzeda. No wiesz, o co chodzi.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kira

Postprzez roma_121 » Pt sie 02, 2013 9:37 am

Olu to są szynszyle :)

widzę, że Kircia ciągle poznaje nowych ludzi i zwierzęta ;) super ! :) a wzrok na szynszyle super... moja się tak patrzyła na świnki morskie razem z moim poprzednim kotem potrafili siedzieć przy klatce pół dnia i patrzeć co robią ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Kira

Postprzez gosia » Wt sie 20, 2013 9:16 pm

Kira bardzo kocha Panią, najchętniej wskoczyłaby jej na kolanka ;)
Obrazek

mała nauczyła się bawić patykiem :)
Obrazek

po wyczerpującym dniu w ogrodzie czas na odpoczynek
Obrazek
Obrazek

z wizytą na działce u "dziadków", Kira dostała legowisko mojego Jerusia, bardzo jej się spodobało
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i jeszcze zwierzaki moich przyjaciół, którymi się opiekowałam przez 2 tygodnie
Blu
Obrazek
Luna
Obrazek
Obrazek
Luna z psem sąsiadów Dropsem (bo wszystkie zwierzaki cioci Gosi są ;)
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez Szafranmaria » Śr sie 21, 2013 8:46 pm

Gosia ładne miałaś przedszkole w domu,a co na to KIRCIA,pewnie jest zazdrosna o swoją pańcię.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Kira

Postprzez perpe-tua » Śr sie 21, 2013 9:44 pm

Szczęściara Kircia <3
perpe-tua
 
Posty: 20
Dołączył(a): So sie 17, 2013 8:03 pm

Re: Kira

Postprzez Achajka » Cz sie 22, 2013 4:50 pm

Kircia jest najszczęsliwszym psiakiem pod słońcem, Gosieńko bardzo sie ciesze, ze ona trafiła właśnie do Ciebie, ze wzruszeniem patrzę na fotki i "zazdroszczę" Ci w dobrym znaczeniu tego słowa że Kirunia jest z Tobą :D Ucałuj ją od cioci Moniki i szepnij jej ze dalej ja kocham.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kira

Postprzez gosia » So sie 24, 2013 12:29 pm

Monia Kirkę podrapałam od Ciebie po brzusiu. A jak za nią tęsknisz to zawsze możesz małą i mnie przy okazji odwiedzić. Kirucha jest łakomczuchem, pomimo, że pilnuję jej diety i dbam, żeby miała dużo ruchu nadal wygląda jak klusia. Za to pomyka po łące i po lesie jak ekspres :)

Kirka pasie się na łące
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

uwaga pędzę
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez agrazka » Śr sie 28, 2013 10:33 pm

Fajna jest wydaje się taka stateczna, a tu proszę na ostatnim zdjęciu jaki bryk :D
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Kira

Postprzez gosia » Cz sie 29, 2013 8:34 pm

Tak Kira wydaje się spokojną kuleczka, ale jak biega po łące albo po lesie to zachowuje się jak szczeniak.

A na zdjęciu poniżej zdjęcie Kiry, która spokojnie zajada smaczka w ogródku, a w tle, pod krzaczkiem "mój" kotek spokojnie wygrzewa się w słońcu. Kotek jest sąsiadów, ale jak odszedł mój Jery to się do nas wprowadził, przychodził na ogród potem do domu, potem zaczął nocować i tak stał się moim kotkiem, bo u mnie spędzał więcej czasu niż u sąsiadów. Jak przyjechała Kira to kotek trochę był spietrany, a Kira nie bardzo wiedziała co zrobić z takim zwierzakiem, ale powolutku, z moją pomocą zwierzaki się dogadały więc teraz mam psa i kotka ;)

Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez dalmibea » Cz sie 29, 2013 9:38 pm

super ze kotek wrocil z powrotem, ale jeszcze tak z boczku niepewnie zaglada :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron