Kira

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Kira

Postprzez olakrusz » Pt mar 21, 2014 8:18 pm

Ale ładnie! Te górki w oddali... A jeziorko duże? Nie wiedziałam, że tam jest jakieś jeziorko/jezioro. Czy Kira wykąpała się, czy tylko zanurzyła łapki? Mati w lutym wlazł do rowu z wodą, myślałam, że płytko, a to było z 50 cm, czyli tylko łeb mu wystawał. Ale Mati jest psem "pancernym" i chłodnolubnym, a dalmaty są znacznie bardziej wrażliwe na chłód (te ubranka na zimę) i delikatne, nie to co nasz "chłopek roztropek" :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kira

Postprzez Emla21 » So mar 22, 2014 4:30 pm

oj u mego bajzla to wrażliwości na chłód nie widzę...:-) raczej ucieka z ciepła :-)

ale terenki u was tam fajne. Kirka ma gdzie się wybiegać :-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kira

Postprzez gosia » N mar 23, 2014 12:00 pm

Olu to stawy Podgórzńskie, czyli stawy hodowlane w sąsiedniej gminie, bo ja mieszkam prawie przy granicy miasta z gminą sąsiednią. W weekendy można sobie pójść na rybkę smażoną, wyłowioną właśnie z tych stawów, a w tygodniu Kira moczyła łapy na przeciwległym brzegu. Tylko łapki pomoczyła pomimo, że było bardzo ciepło, ona jeszcze nie ma takiej odwagi do wody, jaką ma Mati czy np Norris, albo mój poprzedni pies, który jak zobaczył wodę, to wskakiwał, bez względu na porę roku, w dodatku nurkował :lol:
Kira jest raczej ostrożna i tak jest postęp w stosunku do zeszłego roku, jak ją przywiozłam do siebie to akurat zaczynało się lato, w gorące dni zabieraliśmy ją nad wodę, żeby się ochłodziła, bała się nawet podejść
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez olakrusz » N mar 30, 2014 5:16 pm

No, to rzeczywiście jest postęp. Ale niektóre psy nie lubią się kąpać i koniec! Mam nadzieję, że Kira jednak przekona się do wody - co za radocha, kiedy pies się pluszcze :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kira

Postprzez gosia » Cz kwi 17, 2014 8:17 pm

Kira i Kiki robią wiosenne porządki w ogrodzie :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Kira na spacerku
Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez olakrusz » Pt kwi 18, 2014 8:38 pm

Oj, te góry w tle... Chce się żyć :) Kira ma wspaniałe tereny do spacerów :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kira

Postprzez gosia » N mar 22, 2015 12:33 am

Już prawie rok nie wstawiałam fotek mojej Kirosławy, inne psiaki wstawiam, a swojego zaniedbuję niestety. To musimy zrobić skrót tego co się wydarzyło przez ten rok :)

Najpierw spotkanie miłośników dalmatyńczyków w Niemczech - czerwiec 2014. Gdzie jest Kira? ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kilka fotek z Pobierowa - w trakcie wrześniowego dalmaciego spotkania
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Jesień w Jeleniej Górze i okolicach
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z kolegami :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Odpoczynek:
W legowisku kotka, przecież się mieszczę - prawie ;)
Obrazek Obrazek
W swoim legowisku :)
Obrazek Obrazek

Zima - Kira kocha śnieg
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z Panią w biurze - ciężka praca ;)
Obrazek

Sceny łóżkowe :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Nasz kotek też lubi spać w dziwnych miejscach
Obrazek Obrazek

No i mamy nareszcie wiosnę :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wczorajszy spacer
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kira

Postprzez olakrusz » So mar 28, 2015 7:51 pm

Nadrobiłaś zaległości :) Super foty :) Kira w formie (chyba ma juz ok. 10 lat?). Miło też było zobaczyć Ullę z borderkiem (chyba na tym zdjęciu z borderką). Pozdrawiam!
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kira

Postprzez gosia » Wt mar 31, 2015 1:02 pm

Tak, obok Ulli jej sunia, piesek też jest, ale prawie cały się schował za nogą Ulli.
Moja Kira ma już 10 latek, ale ciągle jest w formie. Pomimo wagi, której niestety nie udaje się zrzucić (nie pomagają diety, a zbyt radykalnych nie chcę stosować), mała ma kondycję, o którą zresztą codziennie dbamy. Tereny do spacerów skłaniają do wysiłku, a Kira lubi biegać po górkach, nie muszę jej specjalnie zachęcać.
pozdrawiamy i zapraszamy w góry :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron