Norris

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Norris

Postprzez olakrusz » Śr lip 10, 2013 9:26 pm

No, niesamowite, we Włocławku! Tam , gdzie Mati spędził ok. 1,5 r. w schronie, zanim został z niego wyciągnięty przez Dalmaty! Został zwinięty z interwencji z ul. Budowlanych (wiecie, gdzie to jest?) Teraz jest od ponad 1.5 r. u nas w domku na Śląsku i ma się dobrze :) W zeszłe wakacje jechaliśmy z nim na wakacje nad morze przez ten Włocławek i w tym r.też się wybieramy. Na pewno przez W. będziemy ponownie przejeżdżać (w 2. poł. VIII). Hmmm..
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Norris

Postprzez olakrusz » Cz lip 11, 2013 9:44 pm

Tak, mamy swoje "psie" miejsce nad morzem - pisałam o tym wczoraj na wątku Figi, jeździmy tam prawie co roku z naszymi psami (tzn. z naszą poprzednią sunią byliśmy tam wiele razy i w zeszłym r. po raz 1. z Matim). Rok temu poleciłam to miejsce 1 osobie z forum, ale nie była zbyt zadowolona ze względu na "takie sobie" warunki w pensjonacie, więc nie wiem, czy polecać.... Natomiast dla psów to jest miejsce na pewno idealne :) Raczej pusta plaża, ładna, dzika, wokół lasy. To jest miejscowość Skowronki (parę domów na krzyż), między Kątami Rybackimi a Krynicą. Pensjonat nazywa się Bluszcz, ale jest tam jeszcze kilka innych "kwater", takich bardziej exkluzywnych, 2 ośrodki z domkami etc.

My w tym r. na pewno tam się wybierzemy ponownie, choć na kilka dni.

Z Włocławka macie rzut beretem nad morze, ale Wam dobrze :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Norris

Postprzez gosia » Wt lip 16, 2013 8:25 pm

świetnie się chłopak prezentuje, mój poprzedni psiak też uwielbiał zabawy piłkami - małe, duże, a najlepiej piszczące - wszystkie były jego. Norris jest młody więc ma niespożyte siły na zabawę i psoty, mam nadzieję, że i Wam tych sił wystarcza, pozdrawiam :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Norris

Postprzez dalmibea » Wt lip 16, 2013 11:49 pm

zazdroszcze wam tego ze Norris bawi sie pilka, bo moje wogole nie chca :cry:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Norris

Postprzez magmal » Śr lip 17, 2013 7:43 am

ja też serdecznie witam :)

Norriso uśmiechnięty od ucha do ucha. Super, bardzo się cieszę.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Norris

Postprzez Emla21 » Śr lip 17, 2013 1:00 pm

kurcze to szkoda że tak daleko, no ale wy może będziecie gdzieś w pobliżu to też zapraszamy:-)
Norris jest podobny do Bajzla z postury, i wodę też patrzę uwielbia :-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Norris

Postprzez olakrusz » Cz lip 18, 2013 9:24 pm

Ależ Norrisek dobrze trafił :) Ma fajną Rodzinkę i do morza niedaleko :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Norris

Postprzez roma_121 » Pt sie 02, 2013 9:43 am

ale Norris świetne wygląda :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Norris

Postprzez KubaS » Cz sie 15, 2013 12:46 pm

Niestety przez przypadek zostało wykasowane moje konto. Muszę na nowo dodać zdjęcia ale niestety nie mogę. Przy załadowywaniu zdjęć wyskakuje mi komunikat, że nie znaleziono strony. Ma może ktoś jakiś pomysł jak to zrobić?
Avatar użytkownika
KubaS
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr sie 07, 2013 6:01 pm

Re: Norris

Postprzez magmal » Pt sie 16, 2013 8:21 am

KubaS napisał(a):Niestety przez przypadek zostało wykasowane moje konto. Muszę na nowo dodać zdjęcia ale niestety nie mogę. Przy załadowywaniu zdjęć wyskakuje mi komunikat, że nie znaleziono strony. Ma może ktoś jakiś pomysł jak to zrobić?


hmmm, przetestowałam uprawnienia i udało mi sie wstawic zdjęcie... poprosze jeszcze admina serwera zeby sprawdził o co może chodzić.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron