Lara i Micki

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Lara i Micki

Postprzez Szafranmaria » Wt paź 01, 2013 8:54 pm

Jakie fajne dwa łepeczki przykryte,a i nóżki wyglądają.Super .
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » So paź 12, 2013 6:38 pm

PRZEFAJNE zdjęcia! Wyglądają (dziewczyny, nie zdjęcia) jak siostry syjamskie :)
Jak zdrowie Miki?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez magmal » N paź 13, 2013 7:08 pm

Pozwalam sobie wkleić dwa zdjęcia.

Olu, Mietka niestety wywija numery. W ostatnim czasie powiększyły się jej węzły chłonne. Są wzolty i upadki. Bea walczy...

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Vilena » Wt paź 15, 2013 11:14 pm

Jakie one są piękne :mrgreen: Życzymy zdrowia dla suni!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » N paź 27, 2013 10:35 am

No, z Mietką było coś nie bardzo.... :( Walcz Bea, walcz, czekamy na wiesci, wszystkiego dobrego!
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Achajka » N paź 27, 2013 6:54 pm

jakbym siostry bliźniaczki dwu jajowe widziała :) gdyby nie te plamki, dziewczyny sa cudne, Micki to dzielna dziewczynka i na pewno się nie podda, wszystko bedzie dobrze
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lara i Micki

Postprzez agrazka » Pn paź 28, 2013 9:29 pm

Jakie wieści u suń ? To, że dwie takie panny wyglądają super, nie muszę pisać :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » Wt gru 24, 2013 2:07 am

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,
Niech Cię aniołek ode mnie uściśnie,
I przekaże serdeczne życzenia,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » Wt gru 31, 2013 4:00 pm

Hey Micki to czekanie na nowy rok to strasznie nudne coooo??? Ach Lara masz racje , ja juz prawie zasypiam :(
Obrazek

Micki , a jak myslisz , po co ta smieszna butelka jest ?
Obrazek

mi jest tak strasznie nudno, przebralam sobie kapelusik, w tym w kropki chyba mi bardziej do pyszczka :) no nie wyrabiam, tak mi sie juz spac chce :(

Obrazek

Lara masz racje, ja tez juz zasypiam z nudow i tez nie mam pojecia po co ta butelka ????

Obrazek

Micki, no to moze juz lepiej teraz pozyczymy szczesliwego nowego roku , zanim zasniemy ???
Obrazek

Wiesz Lara, to ty chyba masz racje, to zrobmy to teraz zanim nam sie calkiem przysnie

SZCZESLIWEGO,ZDROWEGO I SPOKOJNEGO NOWEGO ROKU 2014 zycza wam wszystkim Lara , Micki :)

Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Emla21 » Cz sty 02, 2014 8:24 pm

skoro takie słodziaki życzą to na pewno będzie szczęśliwy :-):-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » So sty 04, 2014 7:15 pm

Dziękujemy za życzenia - nawzajem! Ależ sobie dziewczęta pokonwersowały w Sylwestra - to zamiast Wigilii, czy dodatkowo Noworocznie? :D Piękne tam u Was dekoracje były, te draperie, ech...
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Szafranmaria » So sty 04, 2014 9:05 pm

Pięknie dziewczynki wyglądały w strojach,świątecznie.Zyczę Szczęśliwego Nowego Roku 2014 i zdrówka dziewczynkom i Tobie Beatko i twoim bliskim.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » Pn sty 06, 2014 2:05 am

Z moja kochana Mickunia na wczorajszym spacerku. Malutka strasznie choruje, ma zapalenie nerek, watroby, ciezko sie jej oddycha i coraz wiecej guzkow na ciele ktore rosna jak grzyby po deszczu. Niestety ale jej rak ktorego miala na listwie mlecznej zaczaj dawac przezuty. Nie wiem ile nam jeszcze czasu ze soba zostalo, walcze o nia juz od dlugich tygodni. Byly momenty gdzie myslalm najgorsze za nami, potem znowusz pogorszenie, znowusz poprawa a teraz jej stan jest z dnia na dzien coraz gorszy. Jest slaba, nie chce jesc ,ale narazie ja nic nie boli i ma jeszce blysk w oczach i chce zyc. Walczymy o kazdy dzien, o kazda godzine i minute. Tak bardzo chcialabym dotrzymac mojego slowa ktore jej dalam, ze zawioze ja w tym roku latem znowusz nad morze na plaze, tam gdzie sie jej ostatnio tak podobalo. Boje sie ze slowa nie dotrzymam . :cry:
Kocham ja tak bardzo mocno !!!!
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » Pn sty 06, 2014 12:44 pm

TRZYMAJCIE SIĘ Z MIECIĄ DZIELNIE!!! A ja trzymam kciuki mocno za Was...
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez agrazka » Wt sty 07, 2014 6:53 pm

walczcie z całych sił ty i ona. Może nastąpi jakiś cud nigdy nie traćcie nadziei, Przede wszystkim cieszcie się sobą, bo to chyba najważniejsze. Jesteście razem, kochacie się. Trzymam kciuki za was.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron