Lara i Micki

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Lara i Micki

Postprzez dalmibea » N cze 30, 2013 10:17 am

Lara zamieszkala u mnie 20 go maja 2013 , a Micki 24 go czerwca. Teraz mam dwie wspaniale dziewczynki w domu i jestem bardzo szczesliwa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

z panem od Arona na spotkaniu dalmatow
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez gosia » N cze 30, 2013 10:36 am

Bea masz jeszcze miejsce w łóżku jak one dwie tam śpią ;)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » N cze 30, 2013 11:49 am

spokojnie, lozko jest szerokie na 1,80 , na jednej polowce spia psy a na drugiej ja :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Szafranmaria » N cze 30, 2013 8:33 pm

Jak miło zobaczyć dziewczyny chociaż na zdjęciu.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez agrazka » N cze 30, 2013 9:47 pm

Jak miło zobaczyć ciebie usmiechnietą z dziewczynami :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » Pn lip 01, 2013 8:05 pm

Miło Cię zobaczyć ponownie - chociaż na zdjęciach :) Jak zwykle wygladasz jak gwiazda :) wśród psich gwiazdek :) Podoba mi się też zdjęcie Micki z dalmacim dywanikiem. Taka bidulka... No właśnie - "ma tyle szczęścia co i pecha"... Ech.... Będzie dobrze?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Achajka » Cz lip 04, 2013 7:58 am

Super Beatko że masz obie dziewczynki, ciesze sie ze choc na zdjeciach moge na Was popatrzec, bardzo załuje ze nie udalo mi sie do Was pojechac, mam nadzieje ze niebawem jakos uda nam sie spotkac :D co jest moim ogromnym marzeniem :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » N lip 14, 2013 9:57 pm

naszej kochanej panci z okazji urodzin wszytkiego najlepszego od Lary i Micki :lol:

Obrazek

"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez agrazka » N lip 14, 2013 11:16 pm

sto lat pańciu :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara i Micki

Postprzez roma_121 » Wt lip 16, 2013 8:16 am

śliczne są te twoje panny ;) a z kwiatami i zdjęcie z Tobą są cudowne ;) Micki znam ;) ale przeglądałam psiaki zaadoptowane i nie widziałam tam folderu Lary :) czy Lary adoptowałaś z Niemczech ? :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » Wt lip 16, 2013 12:27 pm

roma_121 napisał(a):śliczne są te twoje panny ;) a z kwiatami i zdjęcie z Tobą są cudowne ;) Micki znam ;) ale przeglądałam psiaki zaadoptowane i nie widziałam tam folderu Lary :) czy Lary adoptowałaś z Niemczech ? :)


Lara to jest nasza Daisy :) oczywiscie ze z Polski :)
viewtopic.php?f=5&t=1735&p=28901&sid=205261c071b00cb10888a50ce4d88293#p28901
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez roma_121 » Wt lip 16, 2013 1:13 pm

Daisy to znam, ale dziewczyna tak się zmieniła ze jej nie poznałam :) cudna metamorfoza :) z bidulki stała się śliczna dalmatynka :) ale co się dziwić lepiej oby dwie dziewczynki trafić nie mogły :) a jak tam Micki się czuję ? bo czytałam ze wyniki nie najlepsze były...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » Wt lip 16, 2013 11:43 pm

Micki narazie jest zdrowa i jej nic nie dolega, biega , plywa, bawi sie, ma apetyt , a za pare tygodni idziemy do kontroli i zobaczymy dalej. Narazie Mickunia doszla do siebie i uzywa zycia a Lara trzyma sie boku wiekszej siostry :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez magmal » Śr lip 17, 2013 7:46 am

Ciotka, po pierwsze - spóznione ale szczere - sto lat :mrgreen: :mrgreen:

ucałuj Mieciunie moją w nochala. Wariatka moja. Zabawa i szaleństwa na dworze to jej zywioł ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron