Lara i Micki

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Lara i Micki

Postprzez dalmibea » Pt sty 10, 2014 1:14 am

Brak słów…,pustka w głowie i nie wiem co napisać.Żal ściska za serducho a łzy lecą po policzkach:(
chce wierzyc w to ze biegasz szczesliwa po zielonych lakach i moja Sara z Lady odebraly cie za teczowym mosten i ze kiedys napewno sie spotkamy i bedziemy na zawsze razem !!!
Obrazek

Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez Szafranmaria » Pt sty 10, 2014 10:34 am

BEATKO kochana łączę się z WAmi w tej smutnej chwili wiem jak to jest ciężko to wszystko udzwignąć za szybko to się stało,ale wiem że MICKI godne miała życie u Ciebie i była kochana ,nikt nie zapewnił tak dobrej opieki jak Ty .Trzymaj się kochana inne dalmaty czekają na ciebie a MICKI,SARA i LADY biegają i wspominają jaką kochaną miały Panią,kiedyś i My wszyscy dołączymy do nich.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » N sty 12, 2014 6:26 pm

Trudno mi w to uwierzyć, tak szybko... ZA SZYBKO. Szkoda, że była u Ciebie tak krótko, ale ważne, że w ogóle trafiła do Ciebie, że miała to szczęście.
To była taka miła Sunia... Szkoda mi Jej bardzo. Mam nadzieję, że nie cierpiała za bardzo...
Beate, trzymaj się dzielnie!
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez agrazka » N sty 12, 2014 8:41 pm

zdecydowanie za szybko, a taka miałam nadzieję ... Współczuję Beata
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » N sty 26, 2014 6:43 pm

Beate, jak tam....
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara i Micki

Postprzez roma_121 » Wt sty 28, 2014 11:10 am

Micki swoje ostatnie chwile spędziła tak, że chyba nawet sobie tego nie wymarzyła... miała ciepły kąt, miłość i swojego człowieka który walczył o nią z całych sił... który pokazał jej to czego nigdy nie miała... myślę, że dla niej to było najważniejsze, bo nie ważne ile przeżyła z Tobą, tylko jak... niestety tak jak u ludzi tak i u zwierząt jest nam przykro kiedy odchodzi młode zwierzę, które dopiero co zaznało miłości i ciepła :( na pewno Sara i Lady przywitały ją za Tęczowym Mostem i teraz są razem... szczęśliwe, że miały taką Pańcię jak Ty....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Lara i Micki

Postprzez olakrusz » Pt sty 31, 2014 7:13 pm

Oj, święte słowa...
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Poprzednia strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron