Kora

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Cz maja 31, 2012 11:40 am

tak, oczywiście :) nogi są moje :D jak tylko dostaniemy zdjęcia, od razu wrzucę na forum do podziwiania :D
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez dalmibea » N cze 03, 2012 12:58 am

No faktycznie, Kora super modelka, a nogi jak z katalogu , a na temat kolczatki mozna poczytac tutaj
viewtopic.php?f=45&t=1527
zeby pies chodzil dobrze na smyczy wymaga to od nas duzo pracy i cierpliwosci, no niestety niektorym jest duzo latwiej zalozyc kolczatke jak samemu zaczac nad tym z psem pracowac, oczywiscie w odpowiedni sposob.
http://www.vetopedia.pl/article159-1-Gd ... myczy.html
http://zapytaj.onet.pl/Category/010,001 ... myczy.html
http://www.karusek.com.pl/show.php?show ... za-ozdobna

a najlepiej jest na poczatku prowadzic psa na szelkach i na obrozy uzdoweji dowolnie od zachowania psa prowadzic go na tej na ktora zachodzi potrzeba, jak piesio spokojnie idzie trzymac obywdie na luzie, ale ta na szelkach starac sie prowadzic, jak zaczyna ciagnac wtedy przyciagnac uzdowa, potrzebne sa dwie rece,no i na poczatek smiesznie to wyglada, ale przynosi dobre skutli, do tego smakolyki w kieszen i ciagle chwalic, a jak ciagnie stawac jak wrytym w ziemi, isc dalej dopiero jak pies popusci i nagrodzic.
Wytrzymalosci i powoddzenia, a wyzuc kolczatke na smieci :evil:

tutaj na zdjeciu jest nasz Amor, strasznie ciagnal na smyczy, byl swiezo po operacji i nie wolno mu bylo biegac,
zoabcz jak to wyglada, obroza uzdowa i szelki, Amor po krotkim czasie zaczal chodzi na smyczy super !!!!! A ciagnal tak jak kon , ze go Michaela nie umiala utrzymac.
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kora

Postprzez olakrusz » Śr cze 06, 2012 9:17 pm

Tak, zdecydowanie - "stanąć jak wrytym", zatrzymać się po prostu, albo nawet i cofnąć się kilka kroków (pisałam o tym wcześniej). Prosty, wypróbowany sposób, działa :) Plus nagrody i konsekwencja. Powodzenia :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Pn cze 11, 2012 12:32 pm

Bardzo dziękuje, za wszystkie wskazówki :) Kora już nie nosi kolczatki, pracujemy z nią i nosi oborzę, efekty są coraz lepsze :)
A tutaj pierwsze zdjęcia Kory z sesji zdjęciowej :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
... jak widać, Kuronia swoimi brudnymi łapkami bardzoo pobrudziła tło w studiu, ale fotograf się nie gniewał :D
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez dalmibea » Pn cze 11, 2012 1:30 pm

O kurcze, ale modelka :P ; slicznie wyglada , to ostatnie zdjecie mi sie najbardziej podoba
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kora

Postprzez chili1304 » Pn cze 11, 2012 4:46 pm

Andżela superanckie te zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!! :)
Bardzo mi się podobają :)
Czekam na więcej :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Pn cze 11, 2012 6:26 pm

dziękuje bardzo, ale to zasługa tylko Kory :) ja też czekam na więcej, bo kolejne są lepsze, ale mój fotograf, hmm... zapracowany człowiek i czekam, czekam. Ale może się w końcu doczekam :) jak będę miała więcej, od razu wstawiam! :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez Vilena » Pn cze 11, 2012 6:33 pm

Faktycznie wybrudziła tło :D A będą zdjęcia z Panią? :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kora

Postprzez Achajka » Wt cze 12, 2012 7:56 am

sliczna dziewczynka :) piekne fotki, ale ja chce zobaczyc zdjecie Koruni z Pancia.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Wt cze 12, 2012 12:05 pm

zdjęcia z pańcią będą, bynajmniej powinny być... były robione, ale jak się nie spodobają, nie pokażę :P ogólnie już się złoszczę, bo ten zapracowany fotograf na nic nie ma czasu i przesyła mi zdjęcia "na raty", także nie pozostaje mi nic innego jak CIERPLIWOŚĆ, której nie mam...
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez Achajka » Wt cze 12, 2012 6:17 pm

a ja bede cierpliwie czekala :P
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kora

Postprzez olakrusz » Śr cze 13, 2012 7:39 pm

A mnie się jakoś to pierwsze zdjęcie najbardziej podoba :) Czekam na następne od opieszałego fotografa ;)
Dobrze, że nie używacie kolczatki, a jak nauka chodzenia na smyczy? Mati nadal się uczy, żeby nie ciągnąć, stopniowo jest coraz lepiej, ale to wymaga czasuuuuu, niestety. I dużo cierpliwości. Powodzenia :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Cz cze 14, 2012 3:32 pm

mi tam się wszystkie podobają! :)
są postępy... co prawda, jak Pani mówi, wymaga to duuużo cierpliwości, czasu i poświęcenia, ale warto :)
no i trzymam kciuki żeby Matiemu też się udało nauczyć tej sztuki ładnego chodzenia na smyczy! :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez olakrusz » Pt cze 15, 2012 7:23 pm

Nie Pani (i to przez duże P???), tylko Ola, tu wszyscy są po imieniu bez względu na wiek :)

Mati nie jest taki okropny na regulowanej smyczy i normalnej obroży, nawet jak ciągnie, to nie jest takie upierdliwe, ale wiadomo - chciałoby się lepiej :) więc wciąż ćwiczę "stanie jak wrytym". W jego przypadku używanie kolczatki w piorunującym tempie dało b. złe efekty, plus jego niewiadome dla nas doświadczenia z przeszłości - teraz trzeba to naprawić... To naprawdę wymaga czasu, cierpliwości, konsekwencji...

A jak tam pan fotograf? Pewnie zapracowany, a my tu czekamy na fotki hiper zgrabnej pańci i Jej psicy :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » N cze 17, 2012 9:40 am

ale mi tak nie wypada mówić wszystkim po imieniu, noo :)
no niestety jeśli chcemy coś osiągnąć - musimy się poświęcić i włożyć w to dużo pracy, ale warto! :)
Kochany fotograf codziennie przesyła wiadomości z przeprosinami za zwłokę wysyłania zdjęć, ale takie jego życie.. jedna sesja po drugiej, a później trzeba czekać na zdjęcia miesiąc, haha :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron