Kora

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » N cze 17, 2012 3:47 pm

DOBRA, MAMY ZDJĘCIA! :) w prawdzie nie wszystkie (chyba), ale zawsze coś :)
z góry proszę o niezwracanie uwagi na "pańcie Koruni", która na zdjęciach wyszła okropnie - w szczególności chodziło o Korę :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

....lub wersja czarno-biała :)
Obrazek
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez Szafranmaria » N cze 17, 2012 4:04 pm

piękna KORUNIA i jeszcze piękniejsza PAŃCIA.Super dziewczyny prezentują się.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Kora

Postprzez dalmibea » N cze 17, 2012 4:24 pm

Moj favoryt jest to trzecie zdjecie, czaruje usmiech na buzi, takie naturalne, robi dobry nastroj, ale i inne fotki tez sa bardzo ladne.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kora

Postprzez Achajka » N cze 17, 2012 4:29 pm

noooo...kochana :D wlasnie na takie fotki czekalam, piekna sunia jeszcze piekniejsza Pancia :D zdjecia extra z przyjemnoscia sie na was patrzy
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » N cze 17, 2012 5:01 pm

dziękujemy :)
miło nam bardzo!
ja też najbardziej się zakochałam w tym trzecim zdjęciu - takie naturalne i najlepsze :)

a tu jeszcze sama Korunia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...walka z Tymbarkiem przeszła pomyślnie :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez olakrusz » N cze 17, 2012 7:31 pm

No, trzecie zdjęcie z Pańcią b. fajne i to ostatnie, wersja b - cz. (choć chusteczka czerwona). Jak to, Pańcia wyszła okropnie!? To w rzeczywistości jesteś jeszcze ładniejsza?

Kora solo - mój faworyt to zdj. nr 2 - tak ładnie łypie okiem :)
Super sesja! Czy to już koniec?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kora

Postprzez gosia » N cze 17, 2012 7:33 pm

Andżelika fajne zdjęcia, jesteście obie bardzo fotogeniczne, a na zdjęcia dalmatów ja mogę patrzyć bez końca :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kora

Postprzez Szafranmaria » N cze 17, 2012 8:14 pm

No no te spojrzenie KORUNI,zakochać się można.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Kora

Postprzez dalmibea » Pn cze 18, 2012 12:20 am

z tych ostatnich zdjec zdecydownie drugie, jest super !
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Pn cze 18, 2012 11:41 am

Na razie wygląda na to, że zdjęć koniec... może jeszcze kiedyś coś tam nam fotograf wyśle :)
uroda zależy od gustu :) dla jednych ładna, dla drugich nie :)
a ostatnie zdjęcie z tych moich z Korą specjalnie zrobiono w taki sposób, bo jest zastosowany styl, w którym wszystko jest czarno-białe i tylko jeden przedmiot ma swój naturalny kolor :)
jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za miłe komentarze! :)
POZDROWIENIA OD KORY :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez Diana » Pn cze 18, 2012 6:55 pm

Bardzo ładne zdjecia, Kora, jak i Pani pieknie wyszły na zdjeciach.... :wink:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » N cze 24, 2012 8:19 pm

dziękujemy, miło nam bardzoo :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez olakrusz » Cz cze 28, 2012 8:37 pm

Nie ma więcej tych fajnych zdjęć? :(

A jak tam chodzenie na smyczy? Lepiej? Rozmawiałam dziś przez telefon z behawiorystką, opisałam jej metodę "stanąć jak wrytym" - potwierdziła, że to dobra metoda, pod warunkiem, że jest się bezwzględnie konsekwentnym, cierpliwym, wytrwałym...
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Wt lip 03, 2012 2:44 pm

no wygląda na to, że już nie ma... ale sesja zdjęciowa ma to do siebie, że zrobionych zostaje dużo zdjęć, z czego fotograf wybiera tylko kilka, tak już jest. Jeśli chodzi o Kore i jej chodzenie na smyczy, stosujmy wspomnianą metodę. Konsekwentnie i są spore efekty, naprawdę :)
Teraz takie upały, także współczuję tym naszym zwierzakom, bo nam jest ciężko wytrzymać, a co dopiero im... Kora cały czas chodzi z kąta w kąt, szukając chłodnego miejsca, a teraz dodatkowo ma jeszcze towarzystwo - malutką Gabi :)
Moja siostra pojechała wczoraj nad morze, ale nie miała z kim zostawić swojego rocznego Maltańczyka, więc podrzuciła ją do nas. Przez tydzień będzie u nas wesoło! :)
Gabi i Kora szaleją na spacerach i śmiesznie to wygląda - Kora duża i dobrze zbudowana suńka, a Gabi drobne maleństwo :)
jakieś zdjęcie Gabi wrzucę później :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Gabi

Postprzez andżelika21211 » Śr lip 04, 2012 10:23 am

A oto nasza Gabi :)

to jej aktualne zdjęcie....
Obrazek

a tu reszta... :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
moja siostra traktuje ją jak dziecko, także Gabi jest bardzo rozpieszczona, ale też dobre wychowana :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron