Kora

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Kora

Postprzez andżelika21211 » N kwi 01, 2012 12:41 pm

Kora i nasza podopieczna Figa :) Obrazek
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » N kwi 01, 2012 12:59 pm

To ja, Korunia nad morzem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

hej, nie zostawiajcie mnie! wracajcie! Obrazek
Obrazek i odpoczynek :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez chili1304 » N kwi 01, 2012 2:15 pm

ale fajnie masz z dwoma suniami :)
Kora jest piękną sunią :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Kora

Postprzez Achajka » N kwi 01, 2012 2:16 pm

sliczne dziewczyny :D pieknie we dwie wygladaja, a Kora ma super zdjecia z odpoczynku nad morzem :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kora

Postprzez gosia » N kwi 01, 2012 3:38 pm

Kora to śliczna sunia i miło z jej strony, że podzieliła się domkiem z potrzebującą Figą
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kora

Postprzez olakrusz » N kwi 01, 2012 5:59 pm

Witam! A co jest Fidze? Czy jest u Was na stałe? (nie jestem za bardzo wścibska?)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Kora

Postprzez dalmibea » N kwi 01, 2012 6:03 pm

Figa -Mimi jest po kastracji, dlatego ma fartuszek ;) , a jest na super domku tymczasowym ale szukaj dalej domu .
Super ze otworzylas Galerie u nas , kochana ta twoja Kora , prawie z Figa jak dwie siostry :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » Pn kwi 02, 2012 1:56 pm

To fakt, super razem wyglądają :)
Figa po zabiegu czuje się bardzo dobrze, weterynarz też mówi, że wszystko dobrze się goi. Mamy z nimi dwiema wesoło. A Kora bardzo lubi morze! szczególnie fale, w których tonie płynąc po patyki :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez roma_121 » Pn kwi 02, 2012 2:28 pm

świetnie się dziewczyny prezentują ;) faktycznie wyglądają jak siostry ;)

Kora jest śliczną sunią ;) ehh.. kto nie lubi morza ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Kora

Postprzez agrazka » Pn kwi 02, 2012 10:04 pm

morze ahh :) tez tęsknię. Jaki ma piekny patyczek - przecież to straszny ciężar musiał być :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » So maja 12, 2012 11:58 am

Dawno nic się nie działo w galerii Kory, ale to z powodu braku czasu, a przede wszystkim dlatego, że byłam bardzo zafascynowana posiadaniem dwóch dalmatów w domu. A teraz? Figa znalazła stały dom i już dzisiaj wieczorem opuści nas na zawsze :( jest mi bardzo smutno z tą myślą, ale tak musi być. Tymczasem Kora ma dzisiaj swoje 5 urodziny i to dla mnie taki "uśmiech przez łzy". Cieszę się, że przynajmniej ona zawsze ze mną będzie :)

NASZA JUBILATKA :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Jak już pogodzę się ze stratą Figi obiecuję, że będę częściej pisała nowinki w galerii Kory, ale to musi trochę potrwać. To naprawdę bardzo boli :(
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez Achajka » So maja 12, 2012 12:02 pm

to odemnie buziaki w nochala przeslicznego :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tym razem Figa...

Postprzez andżelika21211 » So maja 12, 2012 12:06 pm

Kochana Suńko!
Bardzo cieszę się, że Cię poznałam, że spędziłaś u nas tak dużo czasu. Dałaś nam bardzo dużo miłości i pokazałaś swoją wdzięczność. Przykro mi, że nie możesz zostać u nas na stałe :( Będziemy wszyscy bardzoo za Tobą tęsknili i nigdy o Tobie nie zapomnimy! Cieszę się, że Ci pomogliśmy, bo jesteś naprawdę wspaniałym psem i jestem przekonana, że tam, u Twoich nowych właścicieli będzie Ci wspaniale. Tam nie zabraknie Ci niczego, a nowi właściciele obdarzą Cię taką samą dawką miłości, jak my, obiecuję :) Bardzo Cię kochamy i wierzę, że o nas nie zapomnisz. Nie wiem kiedy przyzwyczaję się do Twojej nieobecności i przestanę płakać, nie wiem kiedy przestanę myśleć, że gdy wejdę do mieszkania, od razu zobaczę Twój uśmiechnięty pycholek spragniony miłości... To bardzo boli, ale minie :(
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
KOCHAMY CIĘ I POWODZENIA ! Obrazek
Obrazek
Obrazek

NAWET KORA BĘDZIE TĘSKNIŁA!
a teraz idę cieszyć się ostatnimi godzinami z Figą :(
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez andżelika21211 » So maja 12, 2012 12:07 pm

Oczywiście buziaki Korze przekażę :)
Dziękujemy!
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kora

Postprzez roma_121 » Pn maja 14, 2012 10:54 am

spóźnione, ale szczere STO LAT dla Kory ;) buziaki :*
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron