MAKS

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pt kwi 06, 2012 8:32 pm

ciapkowy dzień :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wszyscy mnie kochają :D
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez roma_121 » Pt kwi 06, 2012 8:45 pm

ale jestem zmęczony ;) ale on ma słodki wyraz pyszczka ;) można sie zakochać odrazu ;)

i miło poznać właścicieli nowych Maksa chociaż na zdjęciach ;)

Maks ma takie oko błękitne jak moja ma obydwa :mrgreen:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MAKS

Postprzez Achajka » Pt kwi 06, 2012 8:47 pm

super fotki :D uwielbiam ogladac zwlaszcza jak widac, ze psiak jest szczesliwy, dziekuję.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAKS

Postprzez chili1304 » Pt kwi 06, 2012 9:40 pm

nie wierze w to co widze !!! ja nie moge! no łzy lecą same po policzkach ze wzruszenia...
DZIĘKUJE za domek dla Maksia :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » So kwi 07, 2012 7:41 am

nie ma za co :D zresztą to ja dziękuje za takiego psiaczka :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Cz kwi 12, 2012 5:26 pm

MAKSIU ma chorobe skóry i łyse placki mu się robią . teraz to jest juz poprawa tzn dalej wylatuje mu siersc ale szybko rośnie nowa wiec piesio za parę tygodni bedzie zdrowy. leczenie polega na kąpielach w szamponie leczniczym :) wyobrazcie sobie jak one wygladaly :) im czesciej tym Maks (Ciapek) bardziej sie do nich przyzwyczaja :)

dokladam 2 zdjecia zmian chorobowych nA psiaczku
Obrazek

Obrazek
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pn maja 14, 2012 9:37 pm

dawno nas nie było ... u nas wciąż leczenie ciapa który okazało się ma chorobę skóry ale od początku ...
maks przechrzczony już na ciapka przyjechał do nas brudny i umorusany oczywiście chcieliśmy doprowadzić go do porządku i po kilku już dniach dawaj do wanny, chłopak strasznie bronił się przed kąpielą ale jakoś dało radę i od razu zajaśniało czysty piesek w śliczne kropki piękny dalmatyńczyk ... hoho cieszymy się że piesek czysty od razu inna sierść i oto pierwsza kąpiel odkryła przed nami chorą skórę psa ... szybko do weta diagnoza kąpać pieska w nizoralu przynajmniej co dwa dni ... i tak ciap kąpany polubił kąpiele na tyle że nie ucieka z wanny a choroba która zaczęła z tyłu nad ogonem powoli przesuwa się ku górze ( w tej chwoli jest na szyi) ... psiak w chorych miejscach zupełnie łysieje sierść strasznie z niego leci na szczęście szybko rośnie nowa ale pod warunkiem że skóra jest zdrowa ... ciap zupełnie nie przejmuje się swoimi łysymi plackami je bawi sie i zachowuje zupełnie normalnie ... jesteśmy pełni wiary i nadziei że zbliżamy się do końca leczenia bo widać efekty działania nizoralu na chorą skórę tylko że to strasznie długo trwa ... ale damy rade :D

oto jak ciap dzielnie znosi kąpiele :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a po wszystkim należy się odpoczynek :)
Obrazek
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez agrazka » Pn maja 14, 2012 9:48 pm

Jaki grzeczny w kąpieli :) Pierwszy raz widzę takie łyse placki - czy to ma jąkąś nazwę.
Pod taka opieką wróci szybko do zdrowia.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: MAKS

Postprzez czochi » Wt maja 15, 2012 9:27 am

najprawdopodobniej łupież pstry ale na pewno nie wiemy bo było kilka hipotez - za to wiemy i widzimy że nizoral mu pomaga a został nawet przeciwgrzybicznie i antyalergicznie zaszczepiony bo na początku była opcja że uczulony a potem że grzybica ostatecznie jest to łupież niestety ... do wyleczenia ale w długim okresie czasu ... a że mamy czas to leczymy :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez olakrusz » Pt maja 18, 2012 7:21 pm

Cierpliwości życzę, choroby skóry bywają upierdliwe, ale są do wyleczenia. Niestety, lubią nawracać (wiem po doświadczeniach z naszym poprzednim psiakiem), ale mam nadzieję, że Maksio będzie miał szczęscie :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: MAKS

Postprzez Emla21 » Cz maja 24, 2012 9:45 pm

życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! faktycznie choroby skórne są bardzo upierdliwe :-/
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: MAKS

Postprzez dalmibea » N cze 03, 2012 1:12 am

Jak tam Ciapa i jego dolegliwosci, czy juz widac duza poprawe ? Naprawde strasznie to na zdjeciach wyglada. Dobrze ze na wastrafil, az mi sie myslec nie chce co by z niego bylo jakby do was w pore nie trafil :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: MAKS

Postprzez Nanulie » N cze 03, 2012 8:10 am

Och, to wygląda jak dużo pracy! Nina i Książę dobrze szybko i powodzenia w kąpieli! :-)
Avatar użytkownika
Nanulie
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 7:48 pm
Lokalizacja: Germany, 45721 Haltern am See

Re: MAKS

Postprzez czochi » N cze 03, 2012 12:44 pm

wciąz kąpiemy :) chyba już do końca będziemy go kąpać w nizoralu teraz leczniczo bo weszło mu na głowe a tutaj to już trzeba uważać a później profilaktycznie aby choroba nie miała okazji powrócić ... niestety to trwa i trwa sierść najpierw wypada zupełnie do łysa po kilku dniach dopiero zaczyna wyrastać nowa ...
Ciap zadomowił się już na dobre kąpiele nie są już takie straszne można się nawet przyzwyczaić ;) apetyt mu dopisuje aż za bardzo bo nie dość że zje ze swojej miseczki to jeszcze chętnie zjadłby z nami i nieważne czy to ogórki kotlet czy nawet sałata - powiedziałabym że jest to ciap wszystkojedzący :)
Jest dobrze - będzie jeszcze lepiej :)

Obrazek
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez dalmibea » N cze 03, 2012 1:05 pm

Nanulie napisał(a):Och, to wygląda jak dużo pracy! Nina i Książę dobrze szybko i powodzenia w kąpieli! :-)

Musze tutaj dodac ze Nanulie nie umie ani slowa po Polsku, tlumaczyla przy pomocy googla, dlatego tak smieszne sa jej zdaniapo polsku :lol:


Ciesze sie ze u Ciapa jest juz wszystko na dobrej drodze :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron