MAKS

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

MAKS

Postprzez czochi » N mar 25, 2012 7:38 pm

TO Własnie jest Maks. narazie wrzucam parę fotek a coś o nim napisze późnej bo znamy się dopiero od dzisiaj rana :)
Tutaj jedziemy do domu
Obrazek
postój na rozprostowanie łapek
Obrazek
a to juz w domu zabawa ze scierka nie ma to jak sie posiłowac :)
Obrazek
hehe po zabawie :D

Na razie to napisać mogę tyle ze SUPER jest ta moja psia mordka :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » N mar 25, 2012 7:40 pm

Obrazek
to jest te zdjęcie po zabawie :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez magmal » N mar 25, 2012 7:46 pm

witamy serdecznie wybawcę naszego Maksa.

Trzymam kciuki za Was. Jestem przekonana, ze będzie Wam ze sobą dobrze :)

Bea, teraz już chyba wierzysz, że Maks w domu ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » N mar 25, 2012 8:01 pm

jestem brudny w końcu dwa lata na łańcuchu na dworze zrobiły swoje nowy Pan mówi że mnie wykapie ale musimy się lepiej poznać, warczę na razie na wszystkich bo nie wiem czy chcą mi zrobić krzywdę czy chcą się ze mną bawić (ale widzę że chcą się bawić), nie umiem chodzić na smyczy bo wszystko jest takie ciekawe, całe życie mieszkałem na wsi a teraz przeprowadziłem się do małego miasteczka które wydaje mi się ogromne i nie widziałem jeszcze tylu samochodów ludzi i innych piesków o zapachach nie wspomne dlatego ciągnie mnie wszędzie i wszystko chcę obwąchać trzeba mieć siłe aby mnie utrzymać, jeszcze dwa dni i będę sprawnie wchodził i schodził po schodach ... na razie wszystko jest nowe i bardzo ciekawe
ps. mieszkam ze świnką morską która wydaje takie odgłosy aż uszy stają - chyab się zaprzyjaźnimy :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez Danka » N mar 25, 2012 8:13 pm

Ja też witam , to dla nas bardzo ważne wydarzenie . Prawie rok próbowałyśmy pomóc Maksowi ,dzięki Wam udało się . Co do warczenia to mój Czesiek juz 8 lat "warczy " :wink: , Kuba , masz podejście do zwierząt , więc Maks jest już we właściwym domu. Ogromne dziękuję . :)
Ale o sztuczkach Maksa nic nie napisałeś. :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: MAKS

Postprzez Achajka » N mar 25, 2012 8:17 pm

witamy serdecznie, super ze Maksio juz ma swoj domek, dziekujemy za pomoc i opieke :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAKS

Postprzez gosia » N mar 25, 2012 8:31 pm

Super wiadomości :D :D :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: MAKS

Postprzez Diana » N mar 25, 2012 9:02 pm

Bardzo ciesze sie, ze słoneczko jest z Wami. A, co do warczenia moja dalmatyna, która 1 kwietnia skonczy 6 lat do teraz na mnie warczy... takie ma gadanie, tak sie ze mna min. komunikuje, morda moja :D kochana
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pn mar 26, 2012 7:36 am

:) no to Siad Obrazek
Łapka :) Obrazek
no i tak sie zmachałem ze krotka drzemka :)
Obrazek
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez roma_121 » Pn mar 26, 2012 11:43 am

czy Maks ma jedno oko niebieskie a drugie brązowe ? czy tylko mi się wyjdaje ;)

Maks to przystojniak ;) teraz pies będzie miał tylko lepiej ;) i super, że trafił pod tak dobrą opieke :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pn mar 26, 2012 11:52 am

Lepiej Maksio ma jedno oko brazowe a drugie bialo brazowe :D no jest z niego przystojniacha :) a jeszcze ladniejszy bedzie jak zostanie wykompany :)
.....a jak sie za nami dziewczyny ogladaja :D hehe
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez roma_121 » Pn mar 26, 2012 11:57 am

ja też chodziłam z moją na podryw ( ale to było już dawno :P) bo ona lubi facetów więc zaczepiała wszystkich po drodze :P hehehe ;)

to że dziewczyny się oglądają wcale mnie nie dziwi ;) mam nadzieje, że da się wykompać bez żadnych problemów :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pn mar 26, 2012 12:07 pm

jak patrzy to sie ma wrażenie że oczko puszcza :)

dzisiaj drugi dzień ... maksio wyspał się na kocyku (na pościelone łózko nie chce nawet wejść - podejrzewam że poprzedni pan mu nie pozwalał na to jeszcze jak mieszkał w domu) od rana był gotowy do spaceru właściwie to cały czas by spacerował tylko ta smycz go ogranicza (trzeba zakupic 5m) i ciągnie tak że można rękę stracić ale my się nie poddajemy :)
wczoraj maksio aby dostać smakołyk występował siad łapka nr 1 łapka nr 2 daj głos - on to wszystko umie :)
i czeka aż coś dostanie chyba to uwielbia bo im bardziej się śmieliśmy tym więcej mieliśmy występów :)

poznajemy sie nawzajem my jego on nas - damy radę :) będzie great :) marta
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez chili1304 » Pn mar 26, 2012 12:24 pm

Ja nie moge! kurcze jak sie ciesze,że Maksio ma swój wymarzony domek!
Widziałam już wczoraj na FB - zalajkowałam ;)
A swoją droga to i ja za młodu na podryw z Brunem chodziłam ;) hehehe ;)
Marta spokojnie moja Sara jest u mnie rok i 3 miesiące a ciągneła jak szalona na samym początku,wymieniłam smycz na 7 metrową i jest ok,czasem jej sie zdarzy ale to już nie to samo co na początku,poza tym Maksio na smyczy nie chodził więc cierpliwości on się musi nauczyć ;) Bedzie dobrze a smyczke faktycznie lepiej zakupic dłuższą bedziecie mieli komfort większy no i Maksio również :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pn mar 26, 2012 6:33 pm

maks poznaje "prosiaczka" :)
Obrazek
Obrazek

ps. na spacery Maksio ma już nowy zestaw :) już bez kolczyki i na długiej smyczy :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron