MAKS

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: MAKS

Postprzez czochi » Wt mar 27, 2012 8:04 pm

oto midas - król midas pierwszy : ) ... mieliśmy go 12 lat cudo piesek najlepszy przyjaciel ... niestety w lutym tego roku rozchorował się tak bardzo że niestety umarł - midas został znaleziony przywiązany do drzewa w lesie miał około 0,5 roku jak go wzieliśmy do siebie i tak 12 lat byliśmy razem (nigdy nie żałowałam tej decyzji)

Obrazek


teraz możemy dać dom nowemu pieskowi MAKS ma 5 lat (tak wynika z ostatniego szczepienia) dwa lata stał na łańcuchu bo jego pan stwierdził że jest za duży (patrzcie na midasa on był jeszcze większy 40 kg psiaka) dzięki dance której wielkie ogromne dzięki za cynk mamy teraz nowego lokatora któremu możemy dać mnóstwo domowego ciepełka jedzonka i miłości ... oby nam się : ) brzmi jak toast ale co tam ... oby nam się : )
marta
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez chili1304 » Wt mar 27, 2012 8:36 pm

Najlepszego w dniu urodzin !!! :)

No Maks nie mógł lepiej trafić! tak się ciesze,że chłopak ma fajny domek u fajnych ludzi :) !!
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: MAKS

Postprzez olakrusz » Wt mar 27, 2012 9:30 pm

Dzięki za info, jesteście chyba Rodzinką w naszym stylu, my też zawsze bierzemy do domu takie bidy, Mati to nasz trzeci "król" (pierwszy był znajda, a królewna nr 2 ze schronu). Nie zastanawialiśmy się długo po jej odejsciu, podobnie jak Wy, czy szybko brać do domu nowego psa, czy "odbębniać żałobę". Pies to nie człowiek, a tyle psiaków czeka do adopcji.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Śr mar 28, 2012 3:28 pm

Maksio umie aportować :D hehe podczas zabawy bryka jak konik :) idziemy później na boisko wylatać się :D
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez Danka » Śr mar 28, 2012 6:53 pm

Super a jak z kąpielą :wink: i musicie pomyśleć o szczepieniach koniecznie wirusówki , i zabezpieczcie na kleszcze , bo są już w nadmiarze :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Śr mar 28, 2012 7:25 pm

kąpieli jeszcze nie było czekam aż maks się dobrze przyzwyczai żeby nie obraził się zaraz :) do weterynarza w piątek się wybieramy lub w sobotę książeczkę mu wyrobić i chip załatwić, ostatni właściciel książeczkę zdrowia zagubił gdzieś mam tylko zaświadczenie o ostatnim szczepieniu na wściekliznę 05.05.2011 szczepionka BIOCAN R. a co do szczepień to od czego należało by ?? bo na ogólny przegląd się wybieramy to od razu komplecik by załatwić można.
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Cz mar 29, 2012 4:19 pm

NO i Po kąpieli :) ale nie udało się doprać Maksa do końca ale już widać efekty za jakiś czas powtórka. hehe łatwo nie było.
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez Danka » Cz mar 29, 2012 6:41 pm

No to nie taki diabeł straszny jak go malują :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Cz mar 29, 2012 7:06 pm

no nie i nawet sie piesio nie obraził :) zreszta jak on by mogł sie obrazic na "tatusia :)" jak go tak rozpieszcza :) :D piesek już w miarę czysty to możemy już do doktorka wyruszyć :) plan jest na jutro :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez roma_121 » Cz mar 29, 2012 9:15 pm

powodzenia na wizycie ;) oby przebiegła pomyślnie ;)

co do szczepień to jest oprócz wscieklizny jeszcze jedna szczepionka na wszystkie choróbska ;) koszt około 50 zł ;) i warto kupić coś na kleszcze ;) ja swojej kupuje obroże przeciwpchielną z bayerna i sobie chwale ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MAKS

Postprzez czochi » Cz mar 29, 2012 10:01 pm

Obrazek

Obrazek

każdego dnia nas zaskakuje :D
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Re: MAKS

Postprzez Danka » Cz mar 29, 2012 10:23 pm

Cwaniak , wyjątkowa mądrala :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: MAKS

Postprzez agrazka » Cz mar 29, 2012 10:37 pm

no proszę jaki obserwator :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: MAKS

Postprzez dalmibea » Pt mar 30, 2012 12:05 am

Ale fajnie sobie z okna wyglada , oby nie wypadl :shock:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: MAKS

Postprzez czochi » Pt mar 30, 2012 6:38 pm

No piesek już po wizycie u doktorka :) ma swoja książeczkę, dostał jakaś szczepionkę przeciwciała czy coś takiego, za tydzień chip , za 2 tygodnie odrobaczanie a za 2 miesiące przeciw wściekliźnie :) ogólny stan zdrowia OK :D a i piesio waży 30 KG . dzielny był tylko pomiar temperatury mu się nie spodobał :)
czochi
 
Posty: 39
Dołączył(a): N mar 25, 2012 6:51 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości