Mati

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » Cz mar 24, 2016 7:35 pm

Olu witam Cię serdecznie i Twoją rodzinkę łącznie z Matim.Twoje ozdoby świąteczne są przecudne ,masz kobieto talent manualny,po prostu zdolna jesteś.Dziękujemy za życzenia świąteczne i również życzymy Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych.U mnie po staremu mam trzy kosmale i oprócz ich dookoła bezdomnych przybywa robimy pomagamy jak możemy.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Cz wrz 15, 2016 7:32 pm

Hej! Pozdrawiamy wszystkich dalmatów i dalmatopodobych :) po wakacjach. Kilka fotek urlopowych. Mati był z nami na wywczasie już po raz piąty.

Po pierwsze - przygotowania do wyjazdu. Mati pakuje się do walizki :)
Obrazek


Obrazek

Wycieczka do starych kamieniołomów w Częstochowie



Obrazek




Obrazek

Morze - Mierzeja Wiślana - nasze ulubione miejsce - pusta plaża i kąpiele w spokojnej i dość ciepłej (o dziwo!) wodzie


Obrazek
Obrazek


Obrazek


Obrazek

Przygruchałem sobie patyczek, jakich na plaży oczywiście nie brakuje


Obrazek

Mokra psina w pokoju, po kolejnej kąpieli w morzu


Obrazek

Dziwny jest ten mokry pies....


Obrazek

Nie może (morze!?) się obejść bez zachodu słońca nad Bałtykiem


Obrazek


Obrazek

Dla równowagi - pobyt w górach :)


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek




Obrazek

Obrazek

I takie to były nasze kolejne wakacje z Matiskiem, trochę późne, już wrześniowe, ale jak widać - pogodne i udane :)

Jeszcze raz - serdecznie pozdrawiamy :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » Cz wrz 29, 2016 4:16 pm

Dziękujemy za pozdrowionka całusy dla dalmatka Matiego i pańciostwa, trafił mały jak w masło.zwiedza,wypoczywa i się reklamuje jakby urósł ,pięknie wygląda na fotkach,wie chłopak że żyje,takie fotki to ja lubię oglądać i cieszyć się Waszym szczęściem bo na to wygląda.Wycałuj kosmala od moich kosmali Olu pa
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Pn paź 10, 2016 10:44 am

Dzięki Ci, Mario, kochana jesteś :) Wyściskam i wycałuję od Twoich (i nawzajem). Rzeczywiście, na niektórych zdjęciach Mati wygląda na sporego psa , może dlatego, że ja jestem drobina. Dodam jeszcze, że Mati jest w b. dobrej formie :) Ma chłopak kondycję, CODZIENNIE chodzę z nim na długie spacery, nie ma zmiłuj, to mi zastępuje wszelkie "fitnesy" - mam to za darmo, nie licząc zdartych butów ;) Póki co - odpukać - obydwoje jesteśmy sprawni :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Cz gru 22, 2016 1:34 pm

Wszystkim Wam i Waszym pieskom życzę udanych, wspaniałych Swiąt :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Cz sie 16, 2018 9:32 pm

Donosze uprzejmie, ze Mati jest z nami nadal i ma sie dobrze :))) To juz ponad 6 lat wspolnego z nim zycia. Niebawem znow jedziemy z nim na wczasy, nad morze, jak co roku. Facet ma co najmniej 9 lat w tej chwili (jak to zlecialo....), ale nikt mu tyle nie daje. A jak dobrze pojdzie, to do konca tego roku przeprowadzi sie z nami z blokow do wlasnego - niewielkiego co prawda - domku :))) (jestesmy na ukonczeniu budowy).

Nigdy w zyciu nie zalowalysmy, ze wzielismy na wychowanie takiego troche "zwichrowanego" psychiczne psa. Troche bylo zawirowan na poczatku, ale wzsystko sie ulozylo jakos :)))

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dalmaty i dalmatopodobne
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez Vilena » Wt lut 16, 2021 4:33 pm

Co słychać u Was Kochani?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron