Mati

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Mati

Postprzez olakrusz » So wrz 07, 2013 9:52 pm

Grażyna, pędziliśmy znad morza szybciutko do domu, a nie wyjechaliśmy o świcie. Ponadto po drodze planowaliśmy zatrzymać się na dłużej w Częstochowie u mojej mamy, chciałam jeszcze z nią trochę pobyć... Poza tym nie mam za b. "namiarów" na Ciebie. Łodź to wielkie miasto.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez agrazka » N wrz 08, 2013 11:53 pm

tel. znasz :) jak będziesz następnym razem to zapraszam serdecznie :), wiesz, że mam hotel dla psów :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Wt wrz 10, 2013 6:53 pm

Nr tel. mam, jak się okazało post factum (dopiero po powrocie do domu sprawdziłam, przyznaję się...). A nie wiedziałam, że masz hotelik dla psów! W razie czego można się tam kimnąć u boku pieska ? :D
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » So paź 12, 2013 7:59 pm

Trochę nas tu nie było, z różnych przyczyn.

Młoda pańcia wybyła na studia, ubyła 1 osoba do opieki nad psem na codzień :( Nadrabia w weekendy :) kiedy przyjeżdża do domu. Remont w domu, gorszy dostęp do netu (bo córka zabrała airbooka, z którego lubię korzystać, ze sobą na studia).

Teraz więcej chodzę z Matiskiem na długie spacery. Jest zdrowy i ma się dobrze, apetyt mu dopisuje :) . Myślę, że jest happy dog!

Pozdrawiam wszystkich :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » So paź 12, 2013 10:00 pm

Olu pozdrawiam całą twoją rodzinkę łącznie z MATIJASEM ,smutno Tobie bo córcia Ciebie opuściła no cóż taki kolej rzeczy,dawno nie widziałam nowych fotek wstaw zawsze są takie zabawne.Pa
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez agrazka » N paź 13, 2013 10:22 am

Ola przyzwyczaisz się z czasem, tak jak pisze Maria "taka kolej losu" dzieci dorastają i fruu z domu. oje tez wyfruneło z już...
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Mati

Postprzez Vilena » Wt paź 15, 2013 11:50 pm

To Mati na pewno tęskni.. ale na szczęście Pańcia priorytetowa jest na miejscu :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mati

Postprzez olakrusz » N paź 27, 2013 11:07 am

Pańcia priorytetowa - to mi się podoba :D
Byliśmy w górach, mam trochę zdjęć, ale chwilowo nie potrafię ich wstawić.
Mati zdrowy i w doskonałej formie, oby tak dalej. Poczytałam ostatnie posty i widzę, że dużo piesków choruje...
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » N paź 27, 2013 12:36 pm

Trochę kiepskawych fotek z ostatniego czasu.

Wycieczka do jesiennego lasu.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Kanapon pospolity oraz podstoli(k)

Obrazek Obrazek

Idziemy na Trzy Kopce Wiślane

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mati uciekł z kadru, za to jest widok na Czantorię

Obrazek Obrazek

Ot, taka kompozycja z dywanikiem

Obrazek


Młoda Pańcia przyjechała do domu na weekend! Stęskniony Mati

Obrazek Obrazek

Mati pomaga przy przemeblowaniu - pilnuje półki - taki z niego "półkownik"

Obrazek
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez Emla21 » Pn paź 28, 2013 9:43 pm

ubawiły mnie zdjęcia z meblami :-) świetne :-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » Wt paź 29, 2013 4:59 pm

No nareszcie jest Mati i to jaki szczęśliwy z młodą pańcią,stęsknił się psisko,jaki biały wyszorowany,ja swoje stadko nie mam siły kąpać,trzeba powtarzać kąpiel kilka razy bo potrafią wymazać się w gu.... na opak.A czy ty kochana Olu wzięłaś ze sobą torebkę żeby sprzątnąć po Matim ha ha ha.Pozdrawiam fajne fotki.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Cz paź 31, 2013 9:08 pm

Marysiu, wyjaśniam, że na tym 1 zdjęciu Mati nie robi kupy, choć tak troszkę wyglada jakby robił, tylko kopie dołek :D Ależ oczywiście, że zbieramy kupska po nim! Zauważyłam, że coraz więcej ludzi sprząta po swoich psach - jeszcze kilka lat temu się u nas tego w ogóle nie praktykowało, trawniki i - o zgrozo! - nawet chodniki były po prostu upstrzone psim góóó... i był istny slalom gigant na spacerach a jeśli się nie uważało, to potem czyszczenie podeszew butów... Na szczęście to się zmienia :)

Matiego jak do tej pory kąpałam tylko raz (od 02. 2012). On ma wyjątkową sierść - że tak powiem - ""samooczyszcząjącą się". Tzn. jeśli nawet jest chlupa na dworze jak 150, to wystarczy wytrzeć go po spacerze ręcznikiem, za jakieś 1/2 godz. pies jest czyściutki :) Inna sprawa, że w tym czasie ten brud ląduje na podłodze i meblach... Sierść Matisa jest wyjątkowo gładka i śliska, jak u... kaczki albo gęsi ("spływa jak po gęsi"). Jest jakby "nawoskowana" jak pióra ptaków pływających. Dlatego tak się błyszczy! No i żarcie teraz ma dobre... Tak że, Marysiu, nie rzecz w częstej kąpieli, że on jest taki bielutki i błyszczący. No i codziennie na wieczór jest skrupulatnie czesany :) A w czasie wakacji kąpał się w morzu do upadłego :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez agrazka » Pt lis 01, 2013 4:57 pm

Mati chyba ma coś z kota, na półce sobie sypia, wyżej lepiej widać :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Mati

Postprzez dalmibea » So lis 02, 2013 1:28 am

to zdjecie na polce jest super :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati

Postprzez gosia » So lis 02, 2013 9:50 pm

A mnie się podobają fotki z młodą Panią, widać, że Matiego ucieszył jej przyjazd
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron