Mati

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » Pn cze 24, 2013 7:43 pm

Wiem coś na ten temat najważniejsz jest Pańcia,wróciła to widać na zdjęciu.Olu napisz jak sprzedawały się arcydzieła ,tak przeżywałaś.Pozdrawiam całą twoją rodzinkę.Buziak dla MATIEGO.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Pn cze 24, 2013 8:18 pm

Nie arcydzieła tylko "arcydzieła" :) Sprzedało się prawie wszystko :) Oprócz moich drobnych prac były też fantastyczne rysunki Gosi :) W sumie zebrało się blisko 200 euro :) Niemcy byli b. hojni, a Beata ich bajerowała niesamowicie :)

A Mati wciąż za mną łazi i pilnuje :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez gosia » Pn cze 24, 2013 9:57 pm

Olu niepotrzebnie jesteś taka skromna, Twoje prace cieszyły się zainteresowaniem i przyniosły spory zysk dla naszych psiaków. Tym bardziej jestem Ci wdzięczna, że chciałaś nam je przekazać, bo wiem, że niektóre były dla ciebie ważne, tak jak historie, które w nich opowiadasz. Moje rysunki to takie zwykłe rysowanie pod publiczkę, a twoje prace wyrażają coś co akurat siedzi Ci w głowie, ja niestety na takie już dawno nie miałam czasu. Bardzo się cieszę, że przyjechałaś i że mogłam Cię poznać osobiście - fajna z Ciebie babka. Podróż miałaś długą i ciężką ale to Cię nie zniechęciło, jeszcze raz dziękuję Ci w imieniu naszych psiaków za twoje podarunki na aukcję
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Wt cze 25, 2013 6:06 pm

Ojtam ojtam :D Ależ mi laurkę napisałaś! Jestem tylko amatorką. Pluję sobie w brodę, że niepotrzebnie robiłam te xera, mogłam naprodukować więcej jabłek i cebul :) - o, to też "pod publiczkę", choć cebula mi wyszła nieco szalona :)
Po powrocie do domu przypomniało mi się, że te 2 "psie" kolaże miałam dać na wystawę na jesieni... Na szczęście został mi trzeci, ten z psem ze schroniska :) Czyli xera mogą się jednak przydać - MNIE. Może powtórzę te prace, choć nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki... Pozostaje mi więc je UDOSKONALIĆ :) A propos - mam nadzieję, że nabywcom nic się tam nie poodkleja z kolaży, co jest możliwe, bo ostatnio jakieś fatalne kleje mi się kupowały... Oby nie.

Szkoda,, że byłam tak krótko... Ledwo się poznaliśmy, choć wrazenia mam oczywiście jak najbardziej pozytywne co do wszystkich osób - i psów :) Ze strony niemieckiej najbardziej spodobała mi się Ulla, nie tylko dlatego, że ma borderki :) Robicie Wielką Dobrą Robotę, bezinteresownie. Podziwiam.

A teraz mam OGROMNE pytanie: czy będą jakieś zdjęcia, relacja ze spotkania???
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez dalmibea » Śr cze 26, 2013 12:00 am

No Olu, twoje oryginaly sprzedawaly sie jak cieple buleczki , kazdy chcial oryginal :lol: , super prace, a najbardziej sie wszystkim twoje fotokolaze podobaly i mi tez i jestem bardzo zadowolona ze udalo mi sie nabyc jeden :D , szkoda ze bez podpisu wykonawcy.
Dzieki Ola jeszcze raz odemnie ze podarowalas swoje prace na zecz dalmatow i dzieki temu uzbieralysmy troche niezlej kasy na dalmaty :)
A co do zdjec, to jasne ze beda, tylko narazie czekamy na wszystkie zdjecia od wszystkich zeby je poselekcjonowac i powybierac te najladniejsze. To troche potrwa, ale zdjecia beda :)
A ja zaprszam juz na nastepne spotkanie w przyszlym roku, ale tym razem w Niemczech, no i przyjedz na troche dluzej ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Pt cze 28, 2013 8:39 pm

No, z tymi podpisami to faktycznie dałam plamę :(....

U nas pogoda nadal w krateczkę :( Dziś odwiedziłam z Matim działkę, ale tylko na "wybieganie się".

Trzeba podlać krzaczek :)

Obrazek


buszowanie wśród choinek - tylko kitę widać :)
Obrazek


Mati wśród wybujałej roślinności :)



[url=http://www.fotosik.pl]Obrazek



[/url] Obrazek

Mati z gryzakiem Od Ulli :) (nie wiem, czy to było od Niej osobiście, czy ogólnie od Niemców0


Obrazek
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez dalmibea » Pt cze 28, 2013 11:43 pm

Od Uli :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » So cze 29, 2013 8:38 pm

To ja ponownie b. dziękuję Uli, naprawdę przesympatyczna osoba. Na pewno masz z Nią stały kontakt, więc przekażesz? Chyba czynnie działa w fundacji i jest stale "w temacie", bo kiedy zostałyśmy sobie przedstawione, to od razu zapytała mnie - gdzie jest Mati? A te borderki to ma ze schronu? (chyba nie... takie "rasowce")
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez dalmibea » So cze 29, 2013 11:15 pm

Ula jest moja prawa reka w www.sos-dalmatiner.polen.de , jej psiaki sa bez papierow, nie rasowe i tez po przejsciach.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Pn lip 01, 2013 8:19 pm

Są bez papierów, ale rasowe to są na pewno (kiedy stwierdziłam, że Mati przypomina raczej bordera, niż dalmata, to się trochę zainteresowałam tą rasą).

Strasznie fajna jest ta młoda sunia Tosia, richtig (tak się to pisze?) mieszaniec bordera z dalmatem :D Super, że staracie się dbać też o kundelki :) Te przecież mają mniej amatorów....

Czy Ula ma jakąś stronę ze swoimi piesami?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez dalmibea » Wt lip 02, 2013 1:48 am

Nie nie ma, musze ja pogonic zeby zalozyla u nas galerie. Jest tylko na facebooku. Ona ma jeszcze dwa konie i dwa kucyki :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Śr lip 03, 2013 9:00 pm

A ja nie jestem na FB i na razie nie zamierzam, choć wiem, że "reszta świata" tam jest :) Za to chętnie odwiedzam to forum (jak widać). To "pogoń" Ulę, co za problem założyć tu wątek. Jej pieski są świetne!

A tu kilka zdjęć Matiska pt. "jestem kudłaty dywanik"

[url=http://www.fotosik.pl]Obrazek[/url

Obrazek

Obrazek

[url=http://www.fotosik.pl]Obrazek[/url



Obrazek Obrazek
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez dalmibea » Cz lip 04, 2013 9:39 pm

Ogon Matiego jest super :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » N lip 07, 2013 8:27 pm

Mati jest cały super :) , nie tylko ogon jest "zupa" :) "Zupa" - kiedyś zorientowałam się, że Niemcy tak właśnie w przybliżeniu wypowiadają słowo "super" :) Co się potwierdziło na spotkaniu w Miłkowie :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez gosia » N lip 07, 2013 8:35 pm

Masz rację Ola, Mati cały jest super, pozdrawiamy Was z Jelonki ;)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron