Mati

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Mati

Postprzez olakrusz » N gru 14, 2014 9:50 pm

Mati żyje i ma się dobrze :)

Obrazek

Chyba spodobały mu się generalne porzadki w szafie :)

Obrazek

Obrazek

Już dziś życzę Wam wszystkim I Waszym pieskom pięknych Świąt Bożego Narodzenia - w załączeniu kilka moich "produkcji" kartkowych, jakość zdjęć kiepska niestety... Ale wiem, że lubicie oglądać takie rzeczy. I najlepszego w Nowym Roku!

Obrazek Obrazek

Obrazek
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez gosia » Pn gru 15, 2014 11:57 pm

Kartki jak zawsze super :)

A Mati prawdziwy pomocnik w sprzątaniu :))

pozdrowienia z Jeleniej Góry
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » Wt gru 16, 2014 10:15 pm

Mati jak Cię długo Twoja pańcia nie fotografowała i zrobiła Ci kilka fotek na Swięta w prezencie,dobrze reprezentujesz się przyjacielu.Miło Cię widzieć zdrowego i całego.Zdolna jesteś Olu tworzysz piękne cudeńka.Gratuluję talentu.Dziękuję za Zyczonka i również życzę Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia całej Twojej Rodzince a kosmatemu całusy.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » Wt gru 16, 2014 10:17 pm

Mati jak Cię długo Twoja pańcia nie fotografowała i zrobiła Ci kilka fotek na Swięta w prezencie,dobrze reprezentujesz się przyjacielu.Miło Cię widzieć zdrowego i całego.Zdolna jesteś Olu tworzysz piękne cudeńka.Gratuluję talentu.Dziękuję za Zyczonka i również życzę Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia całej Twojej Rodzince a kosmatemu całusy.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Cz sty 01, 2015 8:09 pm

Ano pańcia nie fotografowała, bo ostatnio mało kto fotografuje i wysyła zdjęcia :( Odkąd nie ma Vileny na forum to zdjęć jest znacznie, znacznie mniej - szkoda…
Aaaa, nic to, ważne, że nasze pieski mają się dobrze :) I wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszelkim Bożym Stworzeniom :D
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez Szafranmaria » N sty 04, 2015 9:27 pm

Tak Olu to prawda ale nie wiem czy wiesz nasze dalmacie koleżanki są zajęte bardzo ważniejszymi sprawami pomocą w szukaniu domków i niesieniu pomocy psiaczkom bezdomnym,czasami nie wiedzą jak się nazywają.Pracują w dzień i w noc.Olu życzę całej twojej rodzince iMatiemu Szczęśliwego 2015 Roku.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Pt sty 16, 2015 8:21 pm

10. 01. minęły 3 lata, odkąd nasza psica - Pysia (zaadoptowana ze schronu w Rybniku) - odeszła od nas za Tęczowy Most… Niedługo potem wzięliśmy Matiska :) - niecały miesiąc później. Na upamiętnienie jego "urodzin" (symbolicznych, ponownych) jeszcze jest czas. Co roku mniej więcej o tej porze jeździmy do schronu w Rybniku i przekazujemy, co się da - miski, karmę, dywaniki, ręczniki, pościel - co się tam psom przyda… Kropla w morzu….

Marysiu, wiem, że Dziewczyny i Ty działacie intensywnie w sprawie psów i nie ma czasu na umieszczanie zdjęć swoich pupili, ale tak od czasu do czasu jakaś fotka by się przydała :) Albo chociaż kilka słów, co tam u Was i Waszych psiaków. Ja dziś też nie mam dla Was żadnych zdjęć, bo coś fotosik mi szwankuje :( Mati jest w formie, jest szczupły, futro mu się błyszczy jak cholera :) Chadzam z nim na długie spacery, żarcie ma dobre i jest kochany :) Serdecznie pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i Ich psiaki - kropczaki :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez agrazka » Pt sty 23, 2015 8:36 pm

Fajnie, że się odezwałaś :) Zaglądam tu czasami, co słychać :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Wt lut 03, 2015 10:11 pm

TO NAPRAWDĘ WIELKA MIŁOŚĆ :)

Obrazek Obrazek Obrazek

Mati zimowo :) Na spacerach jest strasznie ruchliwy i trudno zrobić mu zdjęcie

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Poniżej przykład, jak uciekł mi z kadru :D (kompozycja abstrakcjonistyczna :D )

Obrazek

Jutro (4.02.) minie 3 lata, od kiedy Mati z nami jest :) To będą jego nieformalne 3. urodzinki :) Natomiast wg paszportu, który mu wyrobiliśmy - oficjalnie urodził się 9.02.2009 - bo coś trzeba było wpisać… Czyli ma min. 6 lat, może więcej, tego ni wiemy. Właściwie to nieważne - znalazł dom i jest kochany i mamy nadzieję, że będzie z nami jeszcze długo i w dobrym zdrowiu :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez agrazka » Wt mar 03, 2015 1:58 am

i tego wam wszystkim życzymy :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Mati

Postprzez olakrusz » Cz kwi 02, 2015 10:48 am

Życzę Wam wszystkim DOBRYCH Świąt :), bo pogodne to chyba nie będą.

Chciałam wysłać kilka zdjęć, m. in. kartek świątecznych, ale miałam z tym kłopoty, spróbuję za kilka dni ponownie (teraz nie mam możliwości), choć to już będzie musztarda po obiedzie ;) Wybaczcie. Pozdrawiam serdecznie :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez olakrusz » N kwi 12, 2015 2:26 pm

Fotosik nie działa? Nie potrafię umieścić zdjęć niestety.... A obiecałam :(
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez agrazka » Pn kwi 13, 2015 10:38 pm

cz jesteś na FB ?
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Mati

Postprzez olakrusz » N maja 17, 2015 5:42 pm

Nie jestem na FB, z założenia.

Ale fotosik działa :) Może nie będę już wysyłać zdjęć moich kartek i pisanek wielkanocnych, hehe (obiecywałam, ale to już musztarda po obiedzie raczej). A zdjęcia Matiego z Marysią zawsze najfajniejsze :) (może oprócz tego pierwszego, choć to z kolei jest dość śmieszne).

Obrazek

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3360255f0cf3e2b0.html]Obrazek



[/url] Obrazek

A "TO" poniżej na 3 kolejnych zdjęciach to nie Mati, tylko koleżanka ze spacerów, z 1 z posesji, którą mijamy, niejaka Misia. Podobna, nieprawdaż? Tylko jakieś 3 razy mniejsza od Matiska. Istne maleństwo. Nie udało mi się jej zrobić lepszego zdjęcia, też taka ruchliwa :) Śmieszna, nie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Postaram się zrobić i wysłać więcej zdjęć, skoro już się da, może ze spacerów. Robimy codziennie po parę ładnych kilosów :) Pewnie dlatego jesteśmy szczuplutcy i w dobrej formie, czego i Wam życzę :)))) Serdecznie pozdrawiamy Was wszystkich.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Mati

Postprzez gosia » N maja 17, 2015 7:03 pm

Mati jak zawsze w formie, mnie się najbardziej podoba pierwsze zdjęcie z Marysią, jest super :)
A suczka rzeczywiście podobna.
My z Kirą też codziennie wyrabiamy normę kilometrów, ale niestety tylko ja jestem chudzielcem, o Kirze nie mogę tego powiedzieć :mrgreen: chociaż jak na 10 letnią panienkę to kondycję ma super

pozdrowienia z Jelonki
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron