Sonia, Junior i Piksel

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Pn mar 19, 2012 8:04 pm

Piesy super, najlepszej jakości zdjęcia i tak robi Vilena, więc się nie przejmujmy :) (też robię komórą, i tyle).
Jak objawia się depresja u psa?! Czy wiadomo dokładnie, co ją w życiu spotkało? (nie depresję, tylko sunię ;))). Pytam, bo Mati też ze schronu, ciągle się docieramy, no ale depresji to on raczej nie ma. Ale różne dziwne reakcje się zdarzają.
Powodzenia :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Achajka » Pn mar 19, 2012 8:11 pm

zdjecia superasne, nie wazna w koncu jakosc, widac szczesliwe psiaki :D przeciez o to chodzi
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Pn mar 19, 2012 11:40 pm

Olu opowiem Ci o swojej SONCI,to jest pies specjalnej troski.Wybrałam ją z boksa w schronisku,gdzie było ciasno,pierwsza ona polizała mnie po ręku.Przeszłam dalej i wróciłam z powrotem po nią.Całą drogę wracając,pyszczek trzymała przy mojej ręce.Po przywiezieniu okazało się,że kręcąc się w kółko gryzła sobie ogon do krwi,nie reagowała co ja do niej mówiłam.Miała grudkowe zapalenie oczu,więc w klinice zrobiono zabieg.Wet powiedział,że ona ma chorobę sierocą,przytulałam cały czas głaskałam i dużoczasu jej poświęcałam,rozmawiając,a ona uciekała do kąta i udawała jakby nie słyszała gryząc ogon.Nareszcie w klinice podjęli po naradzie amputację ogona,bo zostałtylko pędzel.wdrożono leczenie lekkim psychotropem.Po prawie 3 letnim leczeniu Sonia wraca do normalmości,co prawda dużo rzeczy niszczy ,ale dobrze jest kocham ją taką jest ,reaguje na słowa,odstawiłam psychotrop (amitryptiline).Psy w schronisku są po przeżyciach dlatego trzeba ofiarować im więcej miłości i wyrozumienia.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Achajka » Wt mar 20, 2012 9:00 am

pieknie opisana historia, milosci Marii do psiaka, oby wiecej takich ludzi :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Śr mar 21, 2012 8:33 pm

Boże Święty, św. Franciszku i wykoślawiony psi aniele stróżu wykoślawionych zwierzaków (jak z mojego obrazka) :((( To straszne. Tu nie ma co komentować. Tylko - podziwiam za poświęcenie i cierpliwość. Przesyłam Soni.... nawet nie wiem co. Mario, przekaż wedle uznania - przytulenie, dobre słowo, jakiś smakołyk...
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Śr mar 21, 2012 9:07 pm

Dzięki,dzięki na pewno uściskam SONIĘ OLU od Ciebie,ona lubi się migdolić.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez dalmibea » So kwi 21, 2012 11:50 pm

Pani Mario, czy my mozemy pania sklonowac, zebysmy mialy setki takich kochanych kobiet, co ja mowie , najlepiej tysiacych takich pan Mari, to by tym biedakom duze lzej na swiecie bylo.
Co u Soni i Goliata nowego slychac ? napewno wygrzewaja sie na sloneczku :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez chili1304 » N kwi 22, 2012 9:49 am

Popieram przedmówczynie Beatke :) Pani Mario jest Pani Skarbem :)
Poprosimy o jakieś nowe zdjęcia piesków :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » N kwi 22, 2012 8:09 pm

A Ja powiem tak ,że to WY kochane dalmacie dobre duszyczki ratujecie życie zwierzaczków ,a JA cieszę się ,że mogę w jakiś tam sposób pomóc i być z WAMI,chociaż drogą internetową,ale wkrótce poznamy się bliżej.Tego pragnę.SONIA i GOLIAT mają się dobrze i wszystkich pozdrawiają.SONIA cały czas chce być na podwórku a GOLIAT to chodzi w tą i w tamtą stronę,chciałby być i ze mną w domu i na podwórku.Drzwi sobie sam otwiera.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Pn kwi 23, 2012 7:05 pm

A jak z psyche Soni, tego biednego "zwichrowanego" piesa? Po raz kolejny piszę -szacun za wybitną cierpliwość, poświęcenie :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Pn kwi 23, 2012 9:25 pm

Olu powiem CI tak ,czym więcej jest kochana przeze mnie i męża to i staje się łagodniejsza i normalniejsza,ona po prostu to czuje.Jest zaborcza o mnie ,nie pozwala GOLIATOWI przy mnie być,wszędzie ona musi być.No i niszczy wszystko,rwie na kawałki,kopie doły,ale kocham SONIĘ jaka jest i rozumiem że psychikę zniszczył człowiek oddając do schroniska.To wygląda ,tak jak by mnie też wsadzili do więzienia i nie wiem czy bym nie zwariowała.wszystkiemu winni są ludzie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez roma_121 » Pn kwi 23, 2012 9:27 pm

to się nazywa miłość bez graniczna ;) pomimo wszystko i za wszystko ;) skąd ja to znam ;) moja potrafi mnie ugryźć a ja jej jeszcze buziaki daje ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Goliat i Sonia

Postprzez dalmibea » Pn kwi 23, 2012 9:42 pm

A ja wywalilam mojego meza ze sypialni bo chrapal i puszczal baki , a moja Sara spi ze mna dalej mimo ze tez chrapi i o duzo gorsze baki puszcza ,do tego budzi mnie w nocy jak jej sie nudzi , albo nad ranem jak mysli ze czas by byl na przytulanki, ale z tego sie smieje i mi to wogole ni przeszkadza , a chlopa bym za to udusila :wink: :wink: :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez roma_121 » Pn kwi 23, 2012 9:44 pm

Bea mam identyko :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Goliat i Sonia

Postprzez dalmibea » Pn kwi 23, 2012 9:46 pm

:lol: :lol: :lol: , widze ze mamy naprawde duzo wspolnego ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron