Sonia, Junior i Piksel

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez olakrusz » N cze 23, 2013 8:49 pm

Hej, Marysiu! Byłam na spotkaniu w Miłkowie i było świetnie, choć byłam chyba najkrócej ze wszystkich i bez psa. Jadłam ciastka od Ciebie :) REWELACJA! Wszystkim smakowały :) Nie proszę o przepis tylko dlatego, że jestem kompletna noga w pieczeniu ciast i się nie podejmuję...

Napisz, co u Ciebie i Twoich pieserków! Pozdrawiam
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez Szafranmaria » Pn cze 24, 2013 7:39 pm

Olu cieszę się że ciastka smakowały,ot takie żadna rewelacja,bo inne by nie dotrwały.D..a mi podskakiwała że nie mogłam z ami być.Ja w tym czasie odpoczywałam ze swoją ferajną na działce.Upały nam dokuczały ,piesiory ganiały po lesie za śladami dzikich zwierząt.Pongo tak szybko biegał a taki cwaniak z niego.Wykąpałam pieski pod prysznicem to im lżej,w tej chwili leżą pod jabłonką.Teraz czekam i zapraszam kto może na Podlasie gdzie dużo czystego powietrza.Gosia obiecała że zorganizuje przyjazd a ja postaram się gościnnie przyjąć.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez olakrusz » Pn cze 24, 2013 8:07 pm

Miło czytać, ze Twoje piesy są ok. :) Ja po tej podróży do J. Góry i z powrotem to mogę jechać gdziebądż :) (generalnie b. nie lubię podróżować...)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez gosia » Pn cze 24, 2013 9:50 pm

Maria powiedziałam wszystkim gościom, że rogaliki były pieczone przez Ciebie specjalnie na spotkanie. Bardzo Ci dziękujemy, a smakowały genialnie :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez dalmibea » Śr cze 26, 2013 7:09 pm

Maria, tak jak juz Gosia i Ola pisaly, twoje rogaliczki to palce lizac, w dwa dni bylo po rogaliczkach. Smakowaly super i pomysl mialas wysmienity zeby je przez poczte przeslac :lol: :lol: :lol: :lol: , dzieki !!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez olakrusz » Pt cze 28, 2013 8:10 pm

Zdaje się, że Twoje rogaliki będą legendarne :) Miałam sobie kilka wziąć na podróż powrotną i w końcu zapomniałam (za wielki pośpiech). Żałowałam przez całą podróż. A może jednak poprosimy o przepis?..
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez dalmibea » Pt cze 28, 2013 11:46 pm

Co tam przepis, przelsij swoj adres ;) , ha,ha,ha :lol: Nie , na serio, mi cholernie smakowaly i gdyby paczka nie szla z Polski do Niemiec tak dlugo to bym sobie u ciebie Mario zamowila :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez Szafranmaria » So cze 29, 2013 5:12 pm

Dziewczynki ja tak na oko wszystko robię nie wg przepisu,miałam swoje orzechy,zmieliłam w maszynce,dodałam masło orzechowe i takie tam wyszły.Zapraszam do siebie to Wam napiekę,ciekawi mnie ile dni idzie paczka do Niemiec to bym wysłała .Pa
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez olakrusz » So cze 29, 2013 8:28 pm

No, jeszcze trochę, a się do Ciebie naprawdę ktoś wybierze :D Nie tylko na ciastka :D
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez dalmibea » So cze 29, 2013 11:19 pm

dalmibea napisał(a):Co tam przepis, przelsij swoj adres ;) , ha,ha,ha :lol: Nie , na serio, mi cholernie smakowaly i gdyby paczka nie szla z Polski do Niemiec tak dlugo to bym sobie u ciebie Mario zamowila :lol:


Mario, ja mialam na mysli zeby ci Ola przeslala swoj Adres, to nie bedzie potrzebowac przepisu na rogaliki tylko od razu zrobi zamowienie u ciebie na gotowe ;)
Mario, nigdy nic nie wiadomo, jak kiedys cos mnie w twoje strony poniesie to napewno na rogaliki i na kawe do Ciebie wpadne :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez Szafranmaria » N cze 30, 2013 8:31 pm

Zapraszam serdecznie nie tylko na kawę.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez gosia » N lip 14, 2013 12:37 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez Szafranmaria » N lip 14, 2013 1:17 pm

Byliśmy z gromadką na działce(dużej działce),psiaki cisneli się do domu bo było bardzo gorąco.Ubaw był po pachy jak Pongo z Sonia plądrowali cały teren na szczęście wracali tylko łebki im ze zboża wystawały a całym prowaderem był oczywiście Ponguś.Goliat to tylko wychodził z domu jak chowało się słońce.Pozdrawiamy z Podlasia.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez roma_121 » Wt lip 16, 2013 8:18 am

świetny widok :) a psiaki jakie zadowolone ;) eeehhh.. zazdroszcze Mario Ci takiej gromadki ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Goliat, Sonia i Pongo-trójlapek :)

Postprzez Emla21 » Śr lip 17, 2013 12:55 pm

no to kiedy ten zlot u koleżanki na rogaliki ;-)? nie mieszkam daleko, to bym przyjechała :-)
obawiałabym się raczej o naszych psów, czy by się zakolegowali czy próbowali sił...
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron