Sonia, Junior i Piksel

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Goliat i Sonia

Postprzez roma_121 » Pn kwi 23, 2012 9:50 pm

a rano po tych Saby bakach nie da się wejść do pokoju :P cud że jeszcze żyje ;) ale wszystko mam wynagrodzone jak przyjdzie i zaczyna wtulać we mnie swoją głowe ;) jakoś tak sobie ubzdurała, że wbija mi się głową w piersi i tak potrafi leżeć, siedzieć lub stać ;) eeehhh... te nasze dziewczyny ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Pn kwi 23, 2012 9:53 pm

Dziewczyny MY wszystkie chyba jesteśmy po jednym ojcu ,bo mamy takie same charaktery i nawyki,ale jaja co nie....Mąż w odstawkę a psa do łóżka i wszystko mu wolno.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez dalmibea » Pn kwi 23, 2012 11:22 pm

Dokladnie pani Mario, swieta prawda :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez roma_121 » Wt kwi 24, 2012 6:54 pm

bo tylko MY potrafimy kochać szczerze ;) największą oznaką miłości jest miłość za wszystko ;) kocha się bardziej wady niż zalety ;) nie chcemy nic poprawiać bo tak jak jest jest dobrze ;) każda z nas jak by mogła swojemu towarzyszowi życia dała by gwiazdkę z niego ;) to jest prawdziwa miłości ;) jak patrzysz na psa/kota nie jak pupila do przytulania i rozpieszczania, ale jak na przyjaciela ;) eeehhh... cóz ludzie nie normalni tego nie zrozumieją ;) szkoda, że tak mało ludzi normalnych jest wśród Nas, ale za to wyjątki czyli my jesteśmy zajebiste :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Wt kwi 24, 2012 7:06 pm

"Zajefajne" - się mówi ;)
Czyli Soni psychiczna rehabilitacja trwa już ok. 3 lata, o ile dobrze pamiętam... No, to my jeszcze mamy z Matim sporo do przejścia, to dopiero niecałe 3 mies... Ale też jest za mną NAJbardziej.
Życzę dalszej cierpliwości (chyba Ci jej nie zabraknie) i powodzenia :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Wt kwi 24, 2012 9:25 pm

Olu z czasem nie będziesz widziała wad u MATIEGO tylko same zalety,miłość do niego wszystko przezwycięży.Do mnie jak ktoś mówi zle na temat SONI,to ja tłumaczę,że została skrzywdzona przez człowieka i trzeba ofiarować jej dużo,dużo miłości żeby czuła się kochana ,a ona to rozumie i czuje.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Wt maja 01, 2012 4:58 pm

Na majówce..
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Nastały ciężkie czasy, teraz tylko o chlebie i wodzie :P
Obrazek Obrazek
Kurtuazyjna wizyta u sąsiadów:
Pies Misiek
Obrazek
Królik zwany zającem
Obrazek
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Wt maja 01, 2012 8:08 pm

Zaje...fajne zdjęcia :) Po raz kolejny gratuluję cierpliwości, wytrwałości... Jak Soni psyche?
W nawiązaniu do poprzedniego postu - ja z Matim problemów nie mam takich, jakie mam z tandemem mój mąż - Mati. Się porobiło nieciekawie. Kto chce wiedzieć, niech zajrzy na naszą stronę :(
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Achajka » Śr maja 02, 2012 1:17 pm

Kocham wszystkie stworzenia, ale Sonia i Goliat maja w sobie tyle radosci ze az napatrzec sie nie moglam na te fotki, to naprawde cudne psiaki :D prosze ich w nochale wycalowac
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Goliat i Sonia

Postprzez roma_121 » Śr maja 02, 2012 3:38 pm

zdjęcia są super ;) widać, że psiaki szcześliwe ;) majówka się udała ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Goliat i Sonia

Postprzez chili1304 » Wt maja 08, 2012 1:55 pm

super zdjęcia! Pani Mario uśmiałam się z tego chleba bo moja Sarna uwielbia np.ususzony chlebuś (ja nigdy nie wyrzucam do śmieci,susze dla Sary) :lol: :lol: :lol: :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Wt maja 08, 2012 4:09 pm

Taaa, Mati też dostaje suche skórki z chleba, jest jeszcze młody i musi coś gryźć, a nie chcę mu dawać za dużo kości.
A czemu to tak chlebek? Pieski są na diecie? A może przypadek i fotograficzny dowcip? ;)
Czy z Sonią lepiej? Mam nadzieję, bo jej (Wasza) historia b. mnie wzruszyła.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez Szafranmaria » Wt maja 08, 2012 6:45 pm

Kochani chlebkiem pasę ptaszki,ale SONIA też lubi chlebek suchy,czasami zakopuje w ziemi,chowa przed GOLIATEM.SONIA staje się coraz normalniejsza,kocha bardzo pana.Mąż jezdzi w dalekie trasy,jak wróci to dopiero miłość,jest zmęczony gania JĄ z łóżka,a ona wszystko jedno pcha się i koniec,istny cyrk.Jest kochana,zazdrosna o GOLIATA,musi być na 1 miejscu.czasami jak coś jej przyjdzie do głowy to zrobi 2 obroty wkoło osi.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez dalmibea » Wt maja 08, 2012 7:06 pm

Sliczna kochane mordeczki, no i prosze jak dobrze odzywione na tym suchym chlebie ;)
Tak to juz jest z tymi kobietami, zazdrosnice i musza byc zawsze na pierwszym miejscu. Dzieki pani Mario za super zdjecia :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Goliat i Sonia

Postprzez olakrusz » Wt maja 08, 2012 7:51 pm

Miło mi czytać takie wieści o Soni, bo tak mi strasznie szkoda psów ze schronów, z niewiadomą przeszłością, ze "skrzywieniami", które często tak trudno "wyprostować"... Zrobiliście dla niej tyle dobrego, że... największy podziw :) To dla niej jak największa wygrana na loterii :)
A co to znaczy, że 2 razy kręci się w kółko?
Nasz Mati kręci się 150 razy w kółko na spacerze, kiedy chce zrobić kupę, na ten widok od razu wyciągam z kieszeni specjalny woreczek na psie odchody, mam czas sie przygotować na sprzątnięcie kupy! No, właśnie! Sprzątacie po swoich psach?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron