Lara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Lara

Postprzez gosia » Śr maja 09, 2012 12:54 pm

ja też trzymam mocno kciuki za Was
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Lara

Postprzez chili1304 » Śr maja 09, 2012 4:44 pm

o rany :( trzymam mocno kciuki ... prosze daj znać co z Larką
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Lara

Postprzez Szafranmaria » Śr maja 09, 2012 8:55 pm

o jej,skunks nie miał gdzie usadowić się,będzie dobrze,za dużo tych nieszczęść.A tak wyglądają na zdjęciu szczęśliwie z synkiem.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lara

Postprzez agrazka » Cz maja 10, 2012 11:26 pm

Trzymam kciuki za Larę i za was :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara

Postprzez Vilena » Pt maja 11, 2012 5:43 pm

Jakieś nowe wieści o Larze? Martwimy się :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Lara

Postprzez Maszka_z_Larką » Pt maja 11, 2012 11:43 pm

Tak, oczywiście są nowe wieści. No, może nowe, jak nowe,ale przynajmniej bardziej optymistyczne. Wet po obejrzeniu Larki uspokoił mnie, że raczej spokojnie go usunie, bez większych trudności, jeśli nie pojawią się żadne nieprzewidziane komplikacje (przewidziane to ingerencja w kość i obszerna nasada guza) oraz że patrząc na to z bliska skłania się ku twierdzeniu, że guz złośliwym być nie powinien. To oczywiści pokaże histopatologia, ale dla mnie takie słowa to bardzo dużo. Na operację Larka umówiona jest na wtorek na 8 rano.
Przy okazji przepraszam, ze nie napisałam o tym od razu wczoraj - po wizycie, ale oprócz problemu Larki mam jeszcze problem z autem, które rozkraczyło mi się w poniedziałek, gdy po 3 godzinach pobytu w klinice wet., z Larką jeszcze na pół śpiącą po narkozie auto rozkraczyło mi się na środku drogi. Nie mam go więc wcale w chwili obecnej,co utrudnia życie mając psa, którego trzeba wozić do lekarza. Wczoraj załatwiałam więc całe popołudnie kwestie samochodu (laweta, warsztat, etc.) Nie będę już pisać, co czułam stojąc na środku ulicy ze zdechłym autem i słaniającym się na nogach psem. Ehhh, życie...niełatwe ono :)

Co innego za to napiszę - Larka ma się oczywiście świetnie i bynajmniej nic sobie nie robi z nowotworu :) Dziś biegała po dworze jakieś 3 godziny beztrosko i szczęśliwie. W witalności siła!
A jeszcze przy okazji, jako że oczywiście była ważona u weta, miałam okazję sprawdzić jej wagę. Odkąd nabrała w pełni dorosłych kształtów, czyli miała wtedy ok. roku waży niezmiennie, absolutnie niezmiennie 25 kg. To chyba dobrze świadczy o jej pańci, co? :lol: :lol:

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za trzymanie kciuków. Bądźcie z nami myślami jeszcze troszkę, dobrze?
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Re: Lara

Postprzez chili1304 » So maja 12, 2012 12:17 am

Ciesze sie bardzo,że wieści bardziej optymistyczne,wierze w to,że bedzie dobrze - musi być! :)
25 kg super waga!!! Pewnie,że dobrze świadczy o Pańci :)
Trzymam dalej kciuki za Larke :*
Pozdrawiam :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Lara

Postprzez Achajka » So maja 12, 2012 11:51 am

buziaki dla Was dziewczyny, trzymamy kciuki żeby wszystko sie udalo :D takich wiadomosci optymistycznych oczekuje pozniej
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lara

Postprzez roma_121 » Pn maja 14, 2012 10:54 am

ja też trzymam mocno kciuki za operacje ;) mam nadzieje, że wszystko się uda a Larka będzie po zabiegu biegać i bawić się jak teraz ;) oczywiście będe jutro trzymać mocno kciuki za Was !!
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Lara

Postprzez agrazka » Pn maja 14, 2012 9:55 pm

ja też będę trzymać kciuki
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara

Postprzez Maszka_z_Larką » Wt maja 15, 2012 11:39 am

Wróciłyśmy. Larka śpi smacznie półprzytomna. Przed chwila na chwilę wstała,ale nogi jej się rozjechały :-)
Guz wycięty. Chyba ładnie,bo gdy delikatnie zajrzałam,to...nic nie zobaczyłam :-) Ani guza,ani rany. Ząb został na miejscu!!!!! Wrost w kość wypalony. Teraz pozostaje już tylko czekać na wynik histo - za tydzień. Dziękuje Wam wszystkim za trzymanie kciuków. Teraz już jakoś w ogóle nie mam najmniejszych wątpliwości, że Larka będzie zdrowa. Pozdrawiam wszystkich i idę prać kurtkę z krwi,bo w histerii przed drzwiami kliniki Lara chyba sobie tego guza nadgryzła i zalała mnie krwią :)
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Re: Lara

Postprzez roma_121 » Cz maja 17, 2012 6:50 pm

ciesze się bardzo że operacja się udała ;) teraz może być już tylko lepiej ;) buziaki dla Larki :*
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Lara

Postprzez gosia » Cz maja 17, 2012 9:42 pm

Cieszę się z dobrych wiadomości o zdrowiu suni. Na pewno będzie dobrze :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Lara

Postprzez olakrusz » Pt maja 18, 2012 7:05 pm

Co nowego? Jak Lara? Ale było strachu, co? Złośliwe raczysko u psa to niestety najczęsciej przerzuty :( Dobrze, że to był "tylko" guz :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Lara

Postprzez Maszka_z_Larką » Śr maja 23, 2012 11:41 am

Witam wszystkich. W odpowiedzi na pytania: Lara ma się dobrze, chyba nic jej nie dolega, jednak wciąż nie ma wyników histo, więc czekamy.
Co do nowotworów złośliwych u psów i przerzutów przez nie generowanych to w tej kwestii informacje od weterynarza są odmienne - podobno nowotwory jamy ustnej i nosa u psów b. często nie dają przerzutów. No ale to właściwie też chyba dobra informacja :-) Poza tym...to nie jest nowotwór złośliwy i tego się trzymajmy :-)
Pozdrawiam serdecznie i wracam do pracy.
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron