Lara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Lara

Postprzez Maszka_z_Larką » Wt sty 31, 2012 10:31 pm

Niniejszym otwieram galerię mojej gwiazdy :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam wszystkich ciepło i mam nadzieję zaglądać tu częściej i dzielić się moją odzyskaną Łaciatką :-)
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Re: Lara

Postprzez chili1304 » Wt sty 31, 2012 10:33 pm

Super zdjęcia!!! Mi w szczególności do gustu przypadły te z Twoim Synciem:) Przepiękne!
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Lara

Postprzez dalmibea » Wt sty 31, 2012 11:33 pm

A ja myslalam najpierw ze ten kociak to zabawka pluszowa :lol: , super fotki , az milo popatrzec , dobrze ze sie wszystko tak skonczylo ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Lara

Postprzez agrazka » Śr lut 01, 2012 1:19 am

na drugim zdjęciu to kot jej wszedł na głowę :)
Witamy :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara

Postprzez Vilena » Śr lut 01, 2012 3:39 pm

Suczka jest super, a mi w oko wpadł kot. Może coś więcej napiszesz o nim? :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Lara

Postprzez roma_121 » Pt lut 03, 2012 9:39 am

fajnie że założyłaś u nas galerie ;) sunia jest śliczna ;) Vil mnie też kot wpadł w oko ;) taki puszysty i biały :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Xena

Postprzez Maszka_z_Larką » Pt lut 03, 2012 10:51 pm

Kot więc, a raczej kotka, na imię ma...jak w tytule - Xena. Tak, takie wojownicze imiona nadałam swoim pannom :-) Kotka jest persiczką, co zresztą raczej da się zauważyć na zdjęciach. Jest też najmilszą, najgrzeczniejszą, najwspanialszą kicią na świecie. Wobec obcych płochliwa, wobec mnie niczym najwierniejszy pies. Chodzi za mną krok w krok (nawet to toalety :) ), śpi nad moją głową na oparciu sofy lub w nogach na kołdrze, wskakuje na kolana, gdy tylko się da, lub próbuje usadowić swój tyłeczek na klawiaturze laptopa lub myszce. Nigdy nikogo nie podrapała ani nie ugryzła - jest po prostu zupełnie pozbawiona jakiejkolwiek agresji. Nigdy też niczego nie zniszczyła - żadnych podartych firan, podrapanych mebli...no dobra, trochę sofę czasem traktuje pazurkami, ale i tak oszczędnie :) Z Larką zyje...cóż no, tak, jak widać na zdjęciach. Moje ulubione obrazki z życia tych dwóch babeczek to np. taki, gdy to kotka siedzi na krzesle, Lara podchodzi, opiera łepek o krzesło, a kicia zaczyna lizać jej oczy i pysk, które (oczy) Lara mruży w rozkoszy. Inny, to gdy Lara stoi, a kicia do niej podchodzi i zaczyna zaczepiać, czyli dawać Larce grzmoty swoimi łapkami to w nogi, to w pyszczek...
Dziewczyny są w tym samym wieku - kotka starsza o miesiąc. Zakupione zostały w tym samym dniu i razem jechały do domu na moich własnych kolanach. Później razem przeżywały stres nowego miejsca, śpiąc przytulone i zwinięte w kłębek w kącie łazienki :) Prawdę mówiąc kicia długo była, nazwijmy to, nieśmiała i bojaźliwa. Bardzo rozkręciła się w nowym domu, czyli tu, gdzie przebywa teraz ze mną. Dopiero tu naprawdę zaczęła w nocy szaleć (choć po cichu, rzadko mnie budzi), jeść dużo więcej rzeczy (do niedawna jadła tylko suchy pokarm, bo tak zostala od małego nauczona i nie chciała niczego innego) jak surowe mięso, jajko i inne atrakcje. Mało tego, zaczęła zaglądać mi do talerza i nawet próbować podkradać z niego to i owo. Uwielbia zlizywać masło z kanapek. Może zaszokuję niektórych tu obecnych,ale przyznam się - nie przeszkadza mi to :-)))) Może to kwestia tego, że mój kot jest niewychodzący (może 3-4 razy w roku, latem, wyprowadzam ją na smyczy na podwórko. Świat ją ciekawi,ale się boi) i wiem, że jest czysty i pozbawiony niepożądanych obywateli w swoim ciele.
To, o czym z pewnością muszę wspomnieć, to fakt, że moja kotka jest absolutnie najlepszym, niezastąpionym "środkiem" komaro i muchobójczym w lecie. Uporczywie poluje na nie dzień i noc, jeśli takowy delikwent śmie przekroczyć progi mojego mieszkania i wierzcie lub nie,ale ja naprawdę nie mam w domu komarów prawie w ogóle.
Na zakończenie dodam jeszcze, że tak naprawdę kotka została kupiona psu do towarzystwa. Lara nie jest moim pierwszym psem w życiu (u rodziców żyje jeszcze moja ukochana sunia, która ma 17 lat, zaś jamnik umarł w wieku 16 lat, dwa lata temu ze starości), a i ja nie jestem ignorantką w kwestii psich czworonogów, toteż wiem, że niektóre psy miewają duży problem z przebywaniem samym w domu, gdy pańcio/pańcia są w pracy. Tak było z moim jamnikiem - bardzo tego nie lubił i dlatego dostał siostrzyczkę w niespełna rok od zawitania w naszym domu. Musze przyznać, że taka konfiguracja bardzo się sprawdza i dziewczyny tworzą naprawdę świetny duet. A że pers - to też w pełni przemyślana decyzja. Miałam już persa i wiem, że to charakterologicznie zupełnie inne koty. Są na ogół spokojne i nie broją tak, jak np. dachowce :-) Choć mój poprzedni kocur broił - potrafił zlać się (przepraszam za wyrażenie,ale to jest najbardziej adekwatne) na kołdrę, gdy się wkurzył :-)))) Dlatego tym razem to kotka a nie kocur :-)
Cóż, to chyba tyle. I tak dużo, a to przecież wątek Larki!
Pozdrawiam ciepło.
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Re: Lara

Postprzez Vilena » So lut 04, 2012 9:49 am

Xena jest piękna. Jejku, chciałabym taką kicię :D Taka fajna puchata i mięciutka! Cudeńko!

Mój kot grzebie mi w talerzu jak jem, więc wiem jak to jest he he ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Lara

Postprzez agrazka » So lut 04, 2012 8:59 pm

Fajny duet, świetnie się razem prezentują, a jak z sierścią takiego puchata, pewnie więcej jej w mieszkaniu niż krótkowłosego? :)
Moja kotka jest jak twoja, ale kocur to już inna bajka.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara

Postprzez Maszka_z_Larką » Śr lut 08, 2012 6:24 pm

Z całym przekonaniem stwierdzam, że moja Larka to terminator jest chyba. Gdzieś już tu wspominałam o tym, że ze mną biega. Jak powszechnie wiadomo pies robi jakieś pewnie 2 razy więcej kilometrów: kilka metrów do przodu, kilka do tyłu, to w krzaki śmignie, to wróci, to znów wypatrzy coś z przodu, a potem znów z powrotem do pańci...
Dziś zrobiłam 14 km, Larka więc jakieś 28 i wiecie co, ona cały czas uskuteczniała sprint, a przy ostatnich metrach, ja ledwie żywa, miałam wrażenie, że ona mogłaby jeszcze raz to samo...
Tak, musiałam pochwalić mojego psa - kondycję ma olimpijską :-)))
Pozdrawiam każdego, kto tu zagląda!

P.S. Szkoda, że nie mogę porobić jej zdjęć podczas treningu,no ale niestety mój aparat nie biega ze mną :-)
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Re: Lara

Postprzez agrazka » Śr lut 08, 2012 9:34 pm

a szkoda ;)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Lara

Postprzez Maszka_z_Larką » N mar 04, 2012 9:43 pm

Witam i prezentuję pierwsze prawie wiosenne zdjęcia mojej łaciatej czworonogiej towarzyszki życia :-) Z pozdrowieniami dla wszystkich rzecz jasna! :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Maszka_z_Larką
 
Posty: 16
Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:42 pm

Re: Lara

Postprzez Szafranmaria » Pn mar 05, 2012 10:21 pm

Witam serdecznie, fajną masz rodzinkę,pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Lara

Postprzez chili1304 » Pn mar 05, 2012 10:26 pm

Super zdjęcia ,popieram przedmówczynie - rodzinka jak z obrazka - przepiękna! :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Lara

Postprzez Diana » Pn mar 05, 2012 10:39 pm

Sliczna z Was rodzina :wink:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron