Spotkanie dalmatów 2009- moze i my cos wymyslimy?

Randki i imprezy naszych psiaków.

Moderator: dalmibea

Spotkanie dalmatów 2009- moze i my cos wymyslimy?

Postprzez dalmibea » N lut 21, 2010 11:24 pm

kate
PostWysłany: 08 Wrz 2009, 00:04
Offline

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oto część spotkania wielbicieli dalmatów z Niemiec.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez tomjan2 » N lip 25, 2010 8:36 pm

Zapewniam , ze z Daisy przyjade, jesli zorganizowalibysmy polskie Dal-spotkanie...
Daisy
tomjan2
 
Posty: 5
Dołączył(a): N lip 25, 2010 8:15 pm

Postprzez dalmibea » N lip 25, 2010 11:19 pm

No niestety ,ale ciezko bedzie w Polsce cos zorganizowac , nie ma nikogo kto by sie tego podjal , no i zainteresowanie w Polsce takim spotkaniem jest raczej male.
W Niemczech w Tym roku spodziewamy sie znowusz okolo 50 ciu dalmatow , a w Polsce nawet nie wiem czy by 5 ciu przyjechalo :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez moniulek » Wt cze 14, 2011 2:17 pm

Podbije temat. Może i my coś wymyślimy?
Chociażby na weekend? np Mazury?
Tak, żeby każda z nas musiała ruszyć tyłek :lol:
Wakacyjna pogoda dopisuje, więc z niej skorzystajmy! Jesteście za? Jeśli tak to ustalmy proponowany termin, ja mogę się zająć szukaniem miejsca.
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez roma_121 » Wt cze 14, 2011 2:20 pm

oprócz tego że miejsce to transport a raczej dojazd musi być dobry... nie każdy ma samochód wiec musimy liczyć się z transportem publicznym ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez moniulek » Wt cze 14, 2011 2:22 pm

Myślę, że pociągi wchodzą w grę? Wszystko zależy od Was dziewczyny :P
Ja zaproponowałam akurat Mazury, możecie coś innego dorzucić :lol:
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez dalmibea » Śr cze 15, 2011 12:04 am

Mazury wspanialy rejon Polski , ale z tego co widze , to sa u nas dziewczyny z Warszawy , psy w domach w okolicach Warszawy , reszta jest na poludniu polski,
Grzegorz i pare innych ludzi okolice Trzcianki- Poznan
, a moze by tak troche zentralnie , albo w poludniowej czesci Polski ???
Bo mysle ze Vilena i Roma mialyby strasznie daleka podroz na Mazury :roll:
ja przy okazji odwiedzilabym rodzicow w Kluczborku , a moze by tak cos kolo Krakowa ???
Bylam tam ostanio jak mialam 12 lat , tak bardzo chcialabym zobaczyc Krakow jak teraz wyglada , dlatego mysle ze moze bym mogla jedno z drugim polaczyc ?????
Patrzylam na google maps i tak to wyglada
http://maps.google.de/maps?f=d&source=s ... 876709&z=7

fajnie by bylo , jakby mogly rodziny z naszymi wyadoptowanymi psami tez przyjechac , tylko nie wiem w jakim rejonie Polski jest ich najwiecej , ale wydaje mi sie ze zwlaszca mazury i polnocna czesc Polski jak najmniej :(
Co wy na to , gdzies w okolicach Krakowa , moze zna ktos z was te tereny i znalazloby sie cos gdzie Dalmaty moglyby sobie spokojnie po lakach pobiegac ????
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 8:30 am

z tego co mi sąsiadka mówi mazury to dość zakleszczony teren...

a może Brenna, Wisła lub Ustroń ? fajne tereny, widoki, rzeczka ;) można by było domek wynająć :) z ogrodzeniem żeby psiaki mogły sobie pobiegać ;)

co do Krakowa hmm.. ja mam 40 km do Krakowa ;) ale u mnie nie ma gdzie wynająć pokoi ani domków... może Ogrodzieniec ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez moniulek » Śr cze 15, 2011 8:42 am

Rzuciłam Mazury bo znam te tereny bardzo dobrze. i z domkiem dla psów nie będzie problemów.
Nie wiem jak to kształtuje się na terenach Krakowa :roll:
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 8:48 am

w bliskich okolicach Krakowa nie znajdzie się takiego miejsca... może noclegi tak ale żeby było gdzie psy puścić żeby sobie tak pobiegały można by poszukać w dolinie koło jaskiń ....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez moniulek » Śr cze 15, 2011 8:49 am

W takim razie południe Polski zostawiam Wam :P
Kompletnie go nie znam :?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 8:52 am

dolina Bętkowska : http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_B%C4%99dkowska patrze bardziej na psy ;) żeby mogły gdzie się wybiegać pospacerować ;)

Ogrodzieniec- Zamek, park miniatrur też by się znalazły miejsca gdzie psy mogłyby pobiegać ;)

duża baza noclegowa i możliwość wynajęcia domków- to Ustroń, Brenna, Wisła--- dla tych miejsc taki zlot jest jakąś reklamom na pewno ;) a miejsc do spacerowania jest hoho ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez moniulek » Śr cze 15, 2011 9:11 am

A terminy? jakie Wam odpowiadają?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 9:12 am

patrząc że teraz okres wakacyjny i ciężko byłoby nam się wszystkim tak od razu zebrać ja myślałam o wrześniu ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Spotkanie niemieckich dalmatów - moze i my cos wymyslimy

Postprzez dalmibea » Śr cze 15, 2011 6:37 pm

Mysle ze wrzesien to dobry miesuac na spotkanie ,
jakas okolica z rzeczka i mozliwosc jakiejs spokojnej wedrowki z psami po terenie zdala od aut , zeby moglo spokojnie sobie poszalec byloby fajnie .
Nocleg aby zeby lozko i woda do mycia byla , nie musi byc luksus , i nie drogie ,
to tutaj ladnie wyglada ,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_B%C4%99dkowska
mysle ze miedzy Bielskiem a Warszawa znajdzie sie jakies miejsce gdzie bedzie mozna sie spotkac , to sa przeciez ladne tereny Polski
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do PSIE SPOTKANIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron