21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Randki i imprezy naszych psiaków.

Moderator: dalmibea

21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez gosia » Pt mar 08, 2013 10:08 am

Miejsca w palacu i Willi juz zajete ,
ale w budynku przypałacowym w cenie 140 zł (pok. dla 2 osób ze śniadaniem), plus 30 zł opłata za psa sa jeszcze wolne miejsca noclegu !!!


W dniach od 21 do 23 czerwca 2013 roku odbędzie się spotkanie miłośników dalmatyńczyków. Miejscem spotkania będzie Pałac Spiż w Miłkowie położony w odległości niespełna 15 km od Jeleniej Góry i tylko 4 km od Karpacza.
Obrazek

Jest to bardzo piękny obiekt o ciekawej historii, dodatkowo położony w bardzo urokliwej okolicy – w otoczeniu 200 letniego parku ze stawami rybnymi, w obrębie Karkonoskiego Parku Narodowego.
Więcej informacji o obiekcie można znaleźć tutaj http://palac.spiz.pl/
Obrazek
Obrazek

Program imprezy po krótce przedstawia się następująco:
•przyjazd w piątek 21 czerwca (doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14),
•w sobotę w godzinach przedpołudniowych wycieczka po pięknych okolicach, na którą zabieramy również nasze psiaki,
•wieczorem (około godziny 18) spotykamy się na wspólnym grillu w położonej przy pałacu chacie góralskiej,
•w niedzielę przed południem rozjeżdżamy się do domów (doba hotelowa kończy się o godzinie 12).

Do dyspozycji gości będzie oczywiście bar hotelowy – czynny w godzinach od 8 do 22 oraz restauracja – czynna w godzinach od 12 do 22.

Istnieje możliwość rezerwacji pokoi we wlasnym zakresie w budynku przypałacowym w cenie 140 zł (pok. dla 2 osób ze śniadaniem, to znaczy 70 Zl za osobe ), plus 30 zł opłata za psa sa jeszcze wolne miejsca noclegu !!! ( W palacu i willi nie ma juz wolnych miejsc )

Koszt wspólnej kolacji przy grillu płatny dodatkowo 80 zł od osoby. Informacje o chęci wzięcia udziału w spotkaniu i kolacji proszę przesyłać pod adres goki@interia.pl.
W przypadku chęci uczestnictwa w kolacji prosimy o zgłoszenie tego faktu pod wskazany wyżej adres email i dokonanie wpłaty 80 Zl za osobe najpozniej do 7 go czerwca 2013 . Kontakt Gosia Woloszka 608498774

Na spotkanie zapraszamy wszystkich miłośników rasy, naszych przyjaciół i osoby, które nas wspierają oraz wszystkich zainteresowanych.

SOS Dalmatynczyki
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez dalmibea » So mar 09, 2013 1:48 am

W w budynku przypałacowym w cenie 140 zł (pok. dla 2 osób ze śniadaniem), plus 30 zł opłata za psa sa jeszcze wolne miejsca noclegu !!!
Oczywiscie istnieje tez mozliwosc noclegu na wlasna reke, ale dajcie prosze Gosi znac czy chociaz na wedrowke i kolacje przyjedziecie zeby wiedziala jak z babka od hotelu po 15 stym gadac !

- Justyna co z toba ??? Pan od Arona bedzie strasznie zawiedziony jak nie przyjedziesz :wink:
-Magda, co z twoja mama ???
-Monika, ty z mezem na pewno przyjezdzasz, albo ?
- Kasia , a co z toba ???

Czy ktoras z was czy Maria bedzie miec szanse na przyjazd ?

A moze Patrycja bedzie chciala przyjechac ?
Albo pan Rafal z zona i jakims naszym podopiecznym ?

Popytajcie sie prosze, a moze tyczas od Dextera i Ikara ???

Im was wiecej tym tanszy bedzie nocleg w willi , a jak miejsc zabraknie sa na tej samej posesji jeszcze miejsca w innym budynku w cenach przystepnych.
Ale zeby cokolwiek planowac trzeba mniej wiecej wiedziec kto przyjedzie. No i czym nas wiecej tym lepiej i weselej !!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez chili1304 » Wt mar 12, 2013 8:21 pm

dalmibea napisał(a):- Justyna co z toba ??? Pan od Arona bedzie strasznie zawiedziony jak nie przyjedziesz :wink:

o rany hehehehe czy ja i czymś nie wiem ??? ;) :oops:
postaram się być i bardzo bardzo bym chciała,rozmawiałam z Gosią wczoraj na fb naświetli Ci wszystko i ja sama jak znajde chwilke czasu to napisze Wam wszystkim malia tylko narazie to nie mam czasu dosłownie na nic,jestem tak zmęczona..
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez dalmibea » Śr mar 13, 2013 12:17 am

byloby super jakbys mogla przyjechac, tak bardzo chcialabym ciebie i Monike poznac.
Pan od Arona tez, bo zucil oko na ciebie :wink: he,he,he
a co do czasu, kochana, ja to juz sikam w biegu bo nawet nie ma czasu usiasc :cry:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez dalmibea » N kwi 28, 2013 10:47 am

Miejsca w palacu i Willi juz zajete ,
ale w budynku przypałacowym w cenie 140 zł (pok. dla 2 osób ze śniadaniem), plus 30 zł opłata za psa sa jeszcze wolne miejsca noclegu !!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez gosia » Pn lip 01, 2013 10:06 pm

No i po spotkaniu! Spędziliśmy ze sobą i swoimi pieskami kilka miłych dni i wieczorów. W sobotę odbył się wspólny spacer po pięknej okolicy pałacu, a wieczorem odpoczywaliśmy przy wspólnej kolacji. W trakcie kolacji została zorganizowana aukcja, z której dochód przeznaczony został na potrzeby piesków będących pod opieką SOS Dalmatyńczyki. W trakcie aukcji zebraliśmy 550 PLN oraz 45 EUR. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom, a także osobom, które podarowały przedmioty na aukcję (Olu zwłaszcza Tobie). Dziękujemy również za liczne prezenty, które nasze psiaki otrzymały od naszych niemieckich przyjaciół - w najbliższym czasie pieskom na pewno nie zabraknie karmy, przysmaków, zabawek, kocy, ręczników, obroży i smyczy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Mario,a Tobie dziękujemy za pyszne ciastka, które dla nas opiekłaś, szkoda, że nie mogłaś być z nami osobiście. W niedziele odwiedziliśmy położone w niedalekim sąsiedztwie pałace Wojanów i Łomnica. A w poniedziałek kilka osób i piesków odwiedziło w hoteliku Tofika i Dexa (relacja fotograficzna na ich wątkach). Pogoda dopisała, okolice były piękne, a ludzie sympatyczni. Myślę, że będziemy jeszcze nie raz powtarzać takie spotkania, a grono sympatyków "łaciatych" będzie stale rosło. Do zobaczenia za rok :) i mam nadzieję, że tym razem dojadą wszyscy

Willa, w której większość z nas nocowała
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pałac, gdzie mieszkali wybrani ;)
Obrazek
tu grilowaliśmy w sobotni wieczór
Obrazek
widoki z okna
Obrazek
piątkowy wieczór, część osób wypłoszyły komary
Obrazek
Obrazek
kaplica Św. Anny - tu wybraliśmy się w sobotnie przedpołudnie na wycieczkę razem z naszymi psiakami
Obrazek
na razie trasa jest łatwa
Obrazek
teraz już trochę gorzej, ale daliśmy radę
Obrazek
Obrazek
Obrazek
psiaki znalazły "wodopój"
Obrazek
nasz "fotograf" - to dzięki niemu mamy większość tych pięknych fotek, dzięki
Obrazek
tu dotarliśmy
Obrazek
warto było trochę się pomęczyć, żeby zobaczyć takie widoki
Obrazek
zasłużony odpoczynek i zimne piwko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
sobotni wieczór przy grilu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
aukcja dla naszych psiaków
Obrazek
przedmioty na aukcję
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
niedzielna wizyta w pałacu Wojanów i pałacu Łomnica
Obrazek
Obrazek
odpoczynek i degustacja
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
uczestnicy spotkania i ich pieski
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
łaciate i nie tylko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez dalmibea » Wt lip 02, 2013 1:44 am

Gosia, ale sobie trudu nadalas tyle zdjec tutaj wstawic. To za rok nad morzem ????
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez olakrusz » Cz lip 04, 2013 6:26 pm

Moc świetnych zdjęć, obejrzałam z wielką przyjemnoscią :) Nie zauważyłam siebie na żadnym, ale nic to, było przyjechać w piątek (strasznie żałuję, zwłaszcza tego spaceru po okolicy) - teraz się przekonałam NAOCZNIE, co dobrego mnie ominęło :( Ale miło było - dla mnie krótko, ale intensywnie i pozytywnie :) Zgadzam się z Gosią - wszyscy byli przesympatyczni, ale jacy mają być miłośnicy psiaków, zwłaszcza tych po przejsciach?
Dzięki za tą relację i fotki ).
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez Emla21 » Cz lip 04, 2013 6:29 pm

super zdjęcia :-)
a może gdzieś w Białymstoku następne spotkanie? :-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez olakrusz » Cz lip 04, 2013 8:23 pm

Osobiście popieram :) Nigdy tam nie byłam, a na pewno jest ładnie :) i świeże powietrze. I miałabym bliżej niż nad M. Północne ;) - jak proponuje Beata. A Niemcy pewnie i tak by dojechali :) No i Maria miałaby super blisko, na pewno by się pojawiła :) z pieskami i ciastkami oczywiście :) Mniam.....
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez dalmibea » Cz lip 04, 2013 9:31 pm

Albo nad Baltykiem , tutaj ??? http://marcin.nadmorze.pl/ w takich domkach byloby fajnie a i psy mialy by gdzie biegac :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez gosia » N lip 07, 2013 8:39 pm

Jeszcze fotki ze spotkania
Przerwa w wędrówce - Caren i jej psiaki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 21-23 czerwca spotkanie w okolicach Jeleniej Góry

Postprzez roma_121 » Wt lip 16, 2013 9:13 am

aaaaajjjjjćććć.... śwetne zdjęcia ;) zazdroszczę ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am


Powrót do PSIE SPOTKANIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron