Wpis Diany - jesli nie znajdzie sie nowy wlascicel uspia psa

Moderator: dalmibea

Re: Wpis Diany - jesli nie znajdzie sie nowy wlascicel uspia

Postprzez dalmibea » Wt lut 21, 2012 11:15 pm

bo to nie jest legalna hodowla , tylko dla zarobku , a taki gluchy to juz zbytu nie ma, albo go uspia, albo znajdzie sie ktos kto za niego zaplaci bo tak mu bedzie chcial zycie uratowac i na to wlasnie licza .Moze sie myle , nie wiem , ale tak mysle.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Wpis Diany - jesli nie znajdzie sie nowy wlascicel uspia

Postprzez chili1304 » Śr lut 22, 2012 7:45 pm

pisałam do tej Barbory i cisza:( nic mi nie odpisała,nawet jak nie zna angielskiego to przecież ktoś obok może znać...dziwne to
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Wpis Diany - jesli nie znajdzie sie nowy wlascicel uspia

Postprzez dalmibea » Śr lut 22, 2012 9:59 pm

Szkoda czasu, mamy dosyc swoich dalmatow, myslalam ze chociaz Diana skoro zalozyla watek szczeniaka dowie sie szczegulow i sie nim zajmnie, ale skonczylo sie tylko zalozeniem watku i niech sie inni dalej tym zajmna
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do OGŁOSZENIA/OSTRZEŻENIA/PETYCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron