korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Moderator: dalmibea

korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez kate » So sty 21, 2012 10:45 pm

http://www.dogomania.pl/threads/221550- ... st18449942


macie tu link do dogo.....prośba o pisanie czegoś tam z sensem; może to pomoże psom, koleżanka jest tam wolontariuszką, wyciaga psy na potęgę, wozi wodę taczkami i ciężko tam fizycznie pracuje, ale bez wody i prądu psy zginą, zwłaszcza, że dziś "poszła" ostatnia karma. dzięki
PS. Danusia wie o wszystkim i mogę śmiało powiedzieć że potwierdzi to, co ja piszę ;)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez Vilena » So sty 21, 2012 10:48 pm

Kate, doskonale wiemy jaka tam jest sytuacja.
Jesteśmy PdZ.

Dział PSY INNYCH FUNDACJI I OSÓB PRYWATNYCH nie jest odpowiednim miejscem na ten temat.
Nie dotyczy bezpośrednio dalmatyńczyków.
Przenoszę do off topów.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez kate » So sty 21, 2012 11:33 pm

Vileno, wiem pod co jesteśmy podczepieni, jestem członkiem pdz, to pomysł sprzed kilku lat. Natomiast moja przyjaciółka bardzo się tam zaangażowała i mam właściwie codzienne relacje z tego schronu. Łącznie z wyrywaniem sobie psów itp.....Informacja o tym nie jest skierowana do tych co wiedzą ( psiarze znają sytuację od lat) tylko do tych którzy nie wiedzą a mogli by pomóc. Dlatego powinna być umieszczona w miejscu gdzie nowi forumowicze mają szanse zajrzeć a nie gdzieś tam. Szukając dalmatyńczyka nie zwróciła bym nawet uwagi na jakiś hyde park na forum. Pozostawiam to sumieniu innych.
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez MAGIA » N sty 22, 2012 10:29 pm

A może ten temat zrobic jako Tytół, w dziale głównym aby każdy mógł zauważyc i przeczytac.Moze ktoś będzie miał ochotę pomóc.My sie bijemy o miejsce tematu a tam psy głodują i wymagają pomocy.Komu szkodzi zrobic ten temat na widocznym miejscu??
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez dalmibea » Pn sty 23, 2012 12:36 am

Tak psy gina tam z glodu, i ja znam bardzo dobrze sytuacje w Korabiewicach i jestem o tym na biezaco informowana przez Grzeska.
Nie tylko w Korabiewicach jest trudna sytuacja i umieraja psy z glodu, a takze w innych schroniskach.
Nie jestesmy dogomania zeby oglaszac u siebie wszystkie psy ze schronisk, wtedy trzeba by bylo zalozyc i inne specjalne watki na temach Wojtyszech , Palucha, Olkusza itd , tam tez psy umieraja , w Wojtyszkach 73 % rocznie !!!

Jezeli chodzi o interwencje Grzeska , do tego sluzy jego strona , on tam oglasza swoje interwencje.
Po drugie jezeli strona od pogotowia dla zwierzat zalozy u siebie watek o Korabiewicach i bedzie tam wstawiac psy ktore szukaja w domu, chetnie wstawie link do ich strony ktory bedzie kierowal zainteresowanych na jego strone.

http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/inte ... tora-.html

Temat o Korabiewicach przeniosla do dzialu Ogloszonia/Ostrzezenia /Petycje .
Sorry , ale tak nie moze byc , robi sie chaos na forum , kazdy wstawia gdzie chce swoje watki, niektore sa podwojne i potrojne .
O Korabiewicach juz tez cos gdzies pisal a potem watku nie prowadzil , nie wystarczy tylko wstawic jakas informacje ale trzeba tez o watek dbac.

Jestesmy fundacja dalmatynczykow i tylko do tego ma w pierwszej lini sluzyc to forum , nie bede z forum robic dogomani zeby kazdy pisal co chce i gdzie chce.
Ja jako administrator mam pewna odpowiedzialnosc a i moj czas jest ograniczony i strasznie napiety.
Czytam kazdy jeden wpis i kazdy watek , biore na siebie tyle ile moge ogarnac .
Forum powstalo tylko po to zeby sluzylo niesieniu pomocy dalmatom , tak samo jak fundacja.
Jezeli chcecie sobie pogadac na inne tematy i wyrazac swoje opinie to wlasnie do tego sluzy Hyde Park.

Przykro mi ale dopoki mi Grzegorz nie powie konkretnie ze potrzebuje watek o Korabiewicach na moim forum to nie bede zakladac ekstra watku o Korabiewicach.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez Vilena » Pn sty 23, 2012 10:17 am

Zgadzam się z Beą.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: korabiewice - brak prądu i wody, prośba o pomoc

Postprzez kate » Wt sty 24, 2012 11:22 pm

Bea, oczywiście masz rację ale.....jesteśmy tam właściwie bezpośrednio zaangażowani od lat. Dlatego wrzuciłam to ogłoszenie. Z tego schronu dziewczyna wywoziła nam psa w bagażniku.....;)
nie chce mi się już wypisywać na ten temat ale uważam że jest to w pewnym sensie nasz temat - co za składnia;)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm


Powrót do OGŁOSZENIA/OSTRZEŻENIA/PETYCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron