Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Moderator: dalmibea

Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez roma_121 » Pn lis 14, 2011 8:38 pm

Dziekan Wydziału Prawa Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Prof. Teresa Gardocka oraz Prezes Stowarzyszenia „Prawnicy na Rzecz Zwierząt", Prof. Hubert Izdebski, zapraszają na konferencję „Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt w świetle noweli z dnia 16 września 2011 roku oraz projektu obywatelskiego Koalicji dla Zwierząt".



Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, zwłaszcza, iż tematyka prawnej ochrony zwierząt jest nadal bardzo uboga
w komentarze prawnicze, a konferencja ta to szczególna okazja do posłuchania o zmianach w przepisach chroniących zwierzęta,
o ich znaczeniu stricte prawnym jak i socjologiczno - prawnym oraz do dyskusji.
Komentarz do ustawy przygotowało pięciu prawników stowarzyszenia, zaś wstęp socjologiczno - prawny wygłosi doktorantka Wydziału Prawa UW.

Szczególnym podsumowaniem wystąpień będzie debata dotycząca przepisów już wprowadzonych, tych planowanych, a też świeżo
konstruowanych przez organy UE, bądź za chwilę koniecznych do wprowadzenia, bo termin implementacji już bliski.
W debacie tej uczestniczyć będą osoby, od których zależy obecny jak i przyszły kształt przepisów oraz jakość wykonywania prawa:
- Posłanka dr Joanna Mucha, szefowa Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt VI Kadencji Sejmu,
- Prokurator Prokuratury Generalnej, Leszek Drwęski,
- Cezary Wyszyński, Prezes Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!,
- Dr Anna Zientara, specjalistka prawa karnego, Wydział Prawa i Administracji UW.

Konferencja odbędzie się 18 listopada 2011 roku w godzinach 13.00 - 16.30 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Załączam zaproszenie. Udział jest nieodpłatny.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa naszym przedsięwzięciem, a w razie decyzji o przybyciu proszę o zgłoszenie
na adres e-mail: agnieszka.gruszczynska@gmail.com.


może któraś się wybierze :mrgreen: ja bym się z miłą chęcią wybrała ale kurcze za daleko mam :?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez Achajka » Pn lis 14, 2011 9:42 pm

Grażynko a czy to jest w Warszawie ??
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez dalmibea » Pn lis 14, 2011 10:45 pm

kurcze dobrze by bylo zeby ktoras z was tam poszla , dobrze jest wiedziec jakie nastapia zmiany itd
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez Vilena » Wt lis 15, 2011 5:45 am

Achajka napisał(a):Grażynko a czy to jest w Warszawie ??

To nie Grażynka, to Kasia :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez Achajka » Wt lis 15, 2011 8:44 am

aaaa....wybacz mi Kasiu, wogole nie zwrocilam uwagi kto wstawil tego posta. Jakies zacmienie mialam :wink:
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez roma_121 » Wt lis 15, 2011 12:34 pm

nic się nie stało :) ja bym się z miła chęcia wstawiła tam ale to jest ten piątek a ja mam seminarium wtedy a w weekend zjazd i klapa...

patrząc na szkołe to wychodzi że tak to jest w Warszawie ;) może któraś weźmie dyskretnie dyktafon i nagra bo z miłą chęcią bym posłuchała :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez Achajka » Wt lis 15, 2011 1:07 pm

jesli uda mi sie wziac wolny dzien, to z checia sie wybiore, ale po 2 miesiacach zwolnienia nie wiem czy zechca ze mna gadac :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez Achajka » Wt lis 15, 2011 1:13 pm

znalazłam i ta szkola jest w Warszawie

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej,
ul. Chodakowska 19/31, pok. 112
03-815 Warszawa
Tel: 22 517 98 33/34

Do tego na Pradze :D czyli niedaleko

ale trzeba potwierdzic obecność, postaram sie na jutro dac odpowiedz
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez roma_121 » Cz lis 17, 2011 8:10 pm

Achajko wybierasz się na to spotkanie ?

jak tak to wejź dyktafon :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt

Postprzez Achajka » Pt lis 18, 2011 8:41 am

chcialam dzisiaj wyjsc z pracy wczesniej ale wlasnie sie dowiedzialam ze bede sama od 10 -tej, nie ma sznas na wyjscie do 16 :( nie ma nikogo kto moglby mnie zastapic, wkurzylam sie, dobrze ze ktos mi powiedzial wogole, wczoraj jeszcze sie wybieralam
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do OGŁOSZENIA/OSTRZEŻENIA/PETYCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron