Zasady Obowiązujące na Forum.

Zasady Obowiązujące na Forum.

Postprzez Aleks » So lut 20, 2010 6:31 pm

NINIEJSZY REGULAMIN OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM


REJESTRACJA I KONTO

1. Osobą zwaną dalej Użytkownikiem jest każdy zarejestrowany na forum, równocześnie akceptujący regulamin i zobowiązany do przestrzegania go.

2. Użytkownik ma prawo posiadać tylko jedno konto w serwisie zaakceptowane przez Administratora.

3.Konto użytkownika zostanie usunięte, jeżeli nie zaloguje się on w przeciągu 3 miesięcy od daty rejestracji.

4. Konto użytkownika może również zostać usunięte na własną prośbę do Administratora, bez podania powodu.

5. Administrator ma prawo usunąć użytkownika, który nie stosuje się do zasad przyjętych w niniejszym regulaminie oraz zbanować go lub wydać ostrzeżenie.

6.Każdy z użytkowników forum musi zapoznać się i przestrzegać Regulaminu Forum. Nie zapoznanie się z zasadami panującymi na forum nie usprawiedliwia z ich nieprzestrzegania.

7. Każdy nowy użytkownik ma obowiązek przedstawić się w dziale Przedstaw się.

ZASADY OGÓLNE


1. Zabrania się wszczynania kłótni oraz obrażania innych użytkowników. Za irytowanie innych z premedytacją będą grozić kary. Ponadto każde zauważone bądź zgłoszone obecności kłótni będą usuwane bez ostrzeżenia, a osoby biorące czynny udział w kłótni, będą karane usunieciem z forum.

2. Toleruj i szanuj, poglądy innego użytkownika. Nie wolno naśmiewać się z przekonań i uczuć innych osób, jeśli ich myśli nie pokrywają się z naszymi, można próbować przekonać ich do swoich racji, ale nigdy nie wolno obrazić czy też klnąc. Każdy ma prawo do posiadania własnego zdania na dany temat.

3. Na forum obowiązuje kultura, dlatego też nie używamy przekleństw i słów uznawanych za niecenzuralne. Ponadto jest kategoryczny zakaz rozpowszechniania pornografii, treści wulgarnych oraz reklamowania forów bez uprzedniego poinformowania o tym administracji.

4. Podwójne lub zbędne posty, nic nie wnoszące do dyskusji, będą usuwane. Uprasza się o pisanie z sensem i na temat. Mile widziana poprawność językowa, używanie polskich znaków oraz logiczne i zrozumiałe posty. Proszę pamiętać, że forum jest publiczne, nie piszesz dla siebie tylko dla ogółu, więc rób to tak, by inni mogli Cię zrozumieć.

5. Na forum jest zakaz spamowania oraz offtopowania. Rozpoczynanie bądź kontynuowanie tego typu procesów nie będzie akceptowane przez władzę, bynajmniej - będzie tępione

6. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści znajdujących sie na forum, a nie będących wypowiedziami własnymi, jest zabronione. Posty są utworami podlegającymi ochronie. Zastrzegamy sobie prawo do kopiowania, cytowania wypowiedzi oraz zdjęć na inne fora, zgodnia z art. 1 ust. 1 pr.aut. Zamieszczone treści oraz zdjęcia mogą zostać użyte jedynie do form promujących adopcje oraz bezdomne zwierzęta!

7. Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne i służy do prowadzenia dyskusji, wymiany poglądów i opinii, udzielaniu informacji na temat zwierząt oraz ogólnej pomocy zwierzętom.

8. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność.

9. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści naruszających obowiązujące prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym.

POSTY I TEMATY

Wątki w działach - Pies szuka Pana, Psy w schroniskach, Psy osób prywatnych i innych fundacji - zakładane są wyłącznie przez Administratorów i Moderatorów forum.

Informację o psach proszę najpierw przesyłać na mail: dalmatynczyki@wp.pl

1. Nazwa tematu powinna świadczyć o jego zawartości. Inaczej będą one edytowane przez Administrację ewentualnie usuwane, jeżeli dany temat będzie niezgodny z regulaminem.

2. Posty pozbawione treści merytorycznej, o charakterze prowokacyjnym, napisane w celu wywołania kłótni lub wzajemnej wrogości wśród forumowiczów będą kasowane.

3.Posty zawierajace pomowienia ,niesluszne i nieoparte o fakty zazuty szkodzace opini forum i dzialalnosci fundacji oraz tresci nie dotyczace odpowiedniego postu beda niezwlocznie usuwane.

4. Zabrania się umieszczania w podpisach tekstów obrażających innych, które mogą być tematem dyskusji i niepotrzebnych spięć

5. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum.

6. Jeśli Administrator uzna post za nabijanie lub będzie on zbędny zostanie skasowany bez ostrzeżenia.

7.Tematy przesuwa, usuwa, dzieli i blokuje Administrator. Prośbę o przywrócenie lub odblokowanie tematu należy kierować poprzez PW do Administratora lub Moderatora.

8. Prywatne sprawy załatwia się poprzez wiadomość prywatną (PW), posty nietematyczne lub odbiegające znacznie od tematu zostają usunięte.

9. Posty zaśmiecające wątek psa do adopcji, które nie wnoszą żadnej informacji na temat psa będą usówane przez Administratora. Do dyskusji ogólnych przeznaczony jest dział Offtop.

ADMINISTRACJA

1. Administrator ma prawo zmienić regulamin.

2. Administrator wyznacza Moderatorów oraz nadzoruje działalność Forum, jest również odpowiedzialny za ład i porządek na forum.

3. Wszelkie uwagi dotyczące Użytkowników bądź forum kierowane są do Administratora poprzez PW.

4. Użytkownik ma prawo złożyć skargę na Moderatora bądź Administratora poprzez PW do Administratora.

5. O blokowaniu, usuwaniu i ostrzeżeniach Użytkownika decyduje Administrator.

6. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane na forum posty.
Aleks
 

Powrót do REGULAMIN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron